برنج

برنج کامفیروز بردیا طعم ملایمی دارد که طعم دلپذیری به هر غذای برنج قهوه ای می دهد بسیاری از افراد مراقب سلامتی خوردن برنج قهوه ای را به سایر انواع برنج ترجیح می دهند زیرا کالری کمی دارد و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است.

به دلایل مختلف، برنج بخش مهمی از رژیم غذایی مردم به ویژه در هند است مهم ترین دلیل این است که برنج در طبیعت بسیار سیر کننده است و انرژی بدن را تامین می کند.

جدای از این برنج نیز سالم و سرشار از مواد معدنی است که نیاز روزانه بدن را برآورده می کند وقت آن است که بیشتر در دنیای برنج کاوش کنید و غذای اصلی روزمره خود را به شکلی جدید بچشید!

هر یک از انواع برنج طعم، عطر و خواص منحصر به فردی دارد و برای تهیه انواع غذاها استفاده می شود.

آماده اید تا عطر و طعم انواع برنج را تجربه کنید؟ بیایید لیستی از نام های برنج را با بافت آنها بررسی کنیم!

این یک ماده غذایی 100٪ غلات کامل است و برای خوردن نیز سبک است!

برنج

برنج یاس برای ایجاد لهجه عجیب و غریب در بسیاری از غذاهای آسیایی استفاده می شود این برنج عمدتاً در تایلند کشت می شود و در صورت پختن کامل بافتی نرم و چسبناک دارد.

بسیاری از غذاهای کارائیب نیز با برنج یاس درست می شوند و در سراسر جهان از آن لذت می برند عطر و طعم آن مکمل اکثر غذاهای کاری است برنج یاس در گزینه های سفید و غلات کامل موجود است و طعم دلپذیری دارد.

این برنج دارای طعم بسیار متمایز و غیر چسبنده است این نوع دیگری از برنج است که در هند معروف است و مقرون به صرفه است.

پس از پخته شدن کرکی به نظر می رسد و عمدتا برای تهیه دستور العمل های سنتی هندی مانند بریانی، پولائو و غیره استفاده می شود.

برنج بامبو یکی از عمده‌ترین نام‌های برنج است این برنج از شاخه‌های بامبو و در واقع دانه‌ای در پایان عمر خود تهیه می‌شود.

پیدا کردن برنج بامبو در خواربار فروشی محلی شما می تواند چالش برانگیز باشد زیرا بسیار غیر معمول است با این حال برنج بامبو بسیار مغذی است و طعم بسیار خوبی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *