پلیکا

لوله پلیکا مبین پلاست تبریز لوله ای است که از چندین لایه تشکیل شده است، برخی فلزی و برخی مصنوعی که به لطف آنها مزایای لوله های مسی و لوله های مصنوعی را با هم ترکیب می کند.

می توان آن را در لوله کشی بدون درز به خصوص با اتصالات پیچی و همچنین با انواع دیگر اتصالات استفاده کرد.

لوله پلیکا شامل 3 لایه است:

در داخل، یک لایه PER خاص که پوسته پوسته شدن را کاهش می دهد و در برابر خوردگی محافظت می کند.
در وسط، یک لایه آلومینیومی قرار دارد که لوله را سفت و در برابر اکسیژن غیرقابل نفوذ می کند. استحکام آلومینیوم باعث می شود لوله شکل خود را حفظ کند.
در قسمت بیرونی، یک لایه PER خاص که در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.
یک لوله انعطاف پذیر

شیلنگ انعطاف پذیر هم برای ورودی آب و هم برای تخلیه فاضلاب استفاده می شود. مانند هر لوله مصنوعی، نیازی به جوشکاری ندارد. این لوله کمی گرانتر از لوله مسی یا پی وی سی است، اما از این نوع لوله برای موارد دشوار بیشتر استفاده می شود.

اگر مشکلی در لوله های خود دارید، به عنوان مثال نشتی آب یا گرفتگی، می توانید با لوله کش ما در پاریس تماس بگیرید که پس از تماس با شماره 01.43.14.03 می تواند نشت آب را تعمیر کند یا گرفتگی لوله را در اسرع وقت برطرف کند. 0.57 یا 06.17.98.42.42. به محض دریافت درخواست شما، یک برآورد رایگان به سرعت در اختیار شما قرار می گیرد.

تکنسین های ما اغلب بر روی لوله ها کار می کنند. به عنوان مثال، خانمی که در منطقه 16 پاریس زندگی می کند، به دلیل نشت آب از مجرای حمام با خدمات ما تماس گرفت. بنابراین لوله کش ما از پاریس 16 به محل رفت و دید که لوله معیوب است.

بنابراین او یک پیشنهاد رایگان برای تعمیر لوله کشی برای او نوشت. مشتری پس از پذیرفتن پیشنهاد ما، تکنسین ما به سرعت لوله آسیب دیده را تعویض کرد و به دنبال آن آزمایشات نشتی انجام شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *