کیسه برنج

ژاپن سابقه طولانی در ارتباط با برنج دارد. از نظر استنفورد، برنج بخش عمده ای از رژیم غذایی محلی محسوب می شود و در غذاهای ژاپنی متعدد یافت می شود. در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد: در گذشته، برنج به عنوان نماد ثروت در ژاپن شناخته می شد و حتی به عنوان “ارز سخت” در هنگام معامله استفاده می شد. در حالی که برنج دیگر آنقدر ارزشمند به نظر نمی رسد، برنج مانند همیشه محبوب است و غذاهای مخصوص برنج راه خود را در بسیاری از آیین ها و جشنواره ها در کشور پیدا کرده اند.

به گفته گاردین، برنج در طول همه‌گیری ویروس کرونا بسیار خاص‌تر شده است. می بینید، بسیاری از خانواده های ژاپنی با ابراز عشق خود به بستگان خود از طریق یک سنت قدیمی: هدایایی به شکل برنج، با عدم اطمینان و جدایی از راه دور کنار می آیند. والدین جدید با ارسال کیسه های برنج و یا گونی رنگی  سفارشی برای اعضای خانواده خود که به دلیل بیماری همه گیر قادر به دیدن آنها نیستند، اطمینان حاصل می کنند که عزیزانشان بخشی از جشن ها هستند. این یک ژست دلخراش و شیرین است، به یکباره.

ارسال برنج نماد این حرکت حرکتی است

برای بسیاری از والدین در ژاپن ناراحت کننده است که اعضای خانواده آنها نمی توانند به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در کنار نوزادان تازه متولد شده خود باشند. به گفته The Guardian، والدین کیسه‌ها و گونی کنفی برنج سفارشی برای عزیزانشان می‌فرستند تا اطمینان حاصل کنند که احساس غفلت نمی‌کنند. این کیف‌ها خاص هستند زیرا در قسمت جلوی هدایا تصاویری از نوزادان تازه متولد شده دیده می‌شود و برخی از کیف‌ها به شکل نوزادی هستند تا گیرنده بتواند آنها را در آغوش بگیرد و احساس کند کودکی را در آغوش گرفته است.

به هر حال، شما می توانید هدیه را سفارشی کنید. همچنین می‌توانید به اندازه‌ای که نیاز دارید برنج اضافه کنید تا مطمئن شوید که کیسه با وزن کودک برابر است. شرکت ها برای یک گرم برنج یک ین (0.0091 دلار) دریافت می کنند، بنابراین برای کیسه ای با وزن 3.5 کیلوگرم حدود 3500 ین (31.76 دلار) پرداخت خواهید کرد. باور نکردنی اما واقعی.

نایلون کشاورزی

بهترین چیز در مورد این لقمه کوچک برنج این است که می تواند در انواع مختلف دیگری نیز وجود داشته باشد. می توانید آن را با برنج کنجد، برنج کره سیر، برنج سرخ شده یا هر نوع دیگری که دوست دارید، با هر تعداد چاشنی و مواد پرکننده (مانند بیکن، لوبیا آدزوکی، ماهی قزل آلا یا گوشت چرخ کرده) تهیه کنید تا همه آن را صنوبر کنید. در خیابان‌های ژاپن قدم بزنید تا در نهایت مقداری onigiri مناسب پیدا کنید، اما احتمالاً باید یک فروشگاه تخصصی برای تهیه آن در اینجا پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *