تیشرت

نسخه دیگری از تیشرت در وان ترکیه فقط دکمه هایی روی یقه دارد و برش مناسب تری دارد. هنلی ها از ژاکت نرم ساخته شده اند و می توان آنها را زیر پیراهن یا ژاکت پوشید.

هیچ کمد لباس مدرنی بدون چند تیشرت کامل نمی شود و جای تعجب نیست. آنها به خوبی با سایر لباس ها ست می شوند و به لطف مدل ها، رنگ ها و دکورهای متنوع، به راحتی در هر سبکی قرار می گیرند.

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه نوع تیشرت هایی را می توانید از فروشگاه ها خریداری کنید و چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

فرم یقه یکی از اصلی ترین معیارهایی است که افراد هنگام خرید تیشرت جدید به آن توجه می کنند.

این جزئیات توجه را به صورت و گردن جلب می کند، بر خطوط شانه ها تأکید می کند و بیشتر از همه بر ظاهر محصول تأثیر می گذارد.

مدل های یقه گرد کلاسیک رایج ترین نوع تیشرت هستند. چنین دروازه ای می تواند در مدل های مردانه، زنانه و کودکان باشد. آنها در سبک ها و رنگ های مختلف می آیند.

این تیشرت ها با لباس های هر سبکی از ورزش گرفته تا تجارت عالی به نظر می رسند.

مدل هایی با یقه V برای ایجاد ظاهری شیک و کژوال مناسب هستند. در تابستان، چنین تیشرتی را می توان با کت و شلوار کتانی، شلوار جین گشاد یا کالوت تکمیل کرد و در زمستان با ژاکت کش باف پشمی یا کت پشمی پوشید.

یقه مربعی بیشتر در استایل های زنانه یافت می شود. چنین مدل هایی به طور مطلوب بر یقه تأکید می کنند و زیبایی گردن را نشان می دهند.

این نوع در بین تیشرت های مردانه بیشتر دیده می شود. این مدل برش ساده با آستین بلند، یقه گرد، بدون یقه، اما دکمه دار است. معمولاً از پارچه نخی نازک دوخته می شود.

در یک چهره ورزشی عالی به نظر می رسد. این تیشرت ها اغلب برای ست های چند لایه با لباس های اسپرت یا غیر رسمی استفاده می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *