هنگام پوشیدن کت و شلوار، مجبور نیستید از روند مد مردانه کپی کنید. پوشیدن پیراهن یقه دار دکمه دار برای حضور حرفه ای الزامی نیست. ترجیح شخصی من این است که سهم خود را در یک کاپشن چرم زنانه مشهد بپیچم.

با این حال، زنان حرفه ای باید از دستورالعمل های مشابه مردان در مورد لباس پیروی کنند. آستین‌های بلند معمولاً زمانی رسمی‌تر هستند که از مچ تا تمام طول کشیده شوند.

اگر آنها را بپوشید، به نظر شایسته (یا جذاب) نخواهید بود. فشار دادن دکمه یا نه: معمولاً انتظار می‌رود کت‌های مردانه دکمه‌هایی به غیر از قسمت پایینی داشته باشند، اما کت‌های زنانه از نظر تناسب بخشنده‌تر هستند. او عاشق پوشیدن یک کت و شلوار کاملاً دکمه دار هنگام پوشیدن ژاکت خود است.

دکمه ها و درزها در این نمونه نباید کشیده شوند یا سوراخی در آنها وجود داشته باشد. مانند من، برخی از خانم ها کت و شلوارهای بدون دکمه را انتخاب می کنند. در اینجا، صرفاً به نظر می رسد که ژاکت شما کاملاً بسته است، حتی اگر هنوز دکمه آن را ببندید.

دو عامل کلیدی او برش شلوار و نوع کفشی که می پوشد – طول شلوار را تعیین می کند. با وجود تغییر سریع در مد شلوار، کت و شلوارهای تجاری هنوز در موقعیت های رسمی عالی به نظر می رسند.

 

هنگامی که از پشت اندازه گیری می شود، لبه شلوار صاف یا باریک باید کمی بالای پاشنه کفش باشد. جلوی شلوار ممکن است در این طول کمی شکسته شود. شلوارهای راست ممکن است بسته به شرایط فقط تا پاشنه در بیایند.

اگر شلوار زیر کفش شما جمع شود، شلخته به نظر می رسد و توانایی خود را برای کبودی زمین از دست می دهد. علاوه بر این، شلوارهای کوتاه برای چندین فصل محبوب بوده اند.

توجه داشته باشید که شلوارهای کوتاه کمتر رسمی نسبت به شلوارهای تمام قد هستند و جذاب ترین طول آن درست بالای استخوان مچ پا است.

در ارتفاع پاشنه انتخابی، پایین شلوار بوت بریده یا گشاد باید 1/4 تا 1/2 اینچ بالاتر از سطح زمین باشد. وقتی با کفش پاشنه بلند پوشیده می شوند، کوچکتر به نظر می رسند. آملیا ارهارت و کاترین هپبورن نمونه های عالی از قد شلوار گشاد را ارائه می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *