دمپایی

دمپایی روفرشی فانتزی مشکی برای خانم ها راحت و در دسترس هستند. دمپایی پاشنه دار 35 میلی متری با بند پشت. ویژگی های دمپایی: دمپایی Paragon دارای یک زیره چوب پنبه ای برای کشش بیشتر است. دمپایی دارای قلاب و بند است تا در جای خود ثابت بماند. دمپایی ساخته شده از مواد مصنوعی با کیفیت بالا برای دوام.

مزایا: مناسب برای استفاده روزانه. طراحی راحت، ظریف و پیچیده.

Metro Shoes، یک برند دوستانه، فروشگاه هایی در سراسر کشور دارد. با کفش‌هایی که هم برای مردان و هم برای زنان طراحی شده‌اند، این برند همچنان با محصولات باکیفیت و سبک شیک در آزمون زمان ایستاده است. از دمپایی های مهمانی گرفته تا کفش های پاشنه بلند، برای هر خانمی چیزی ارائه می دهند.

دمپایی های مترو مناسب شما هستند. کفش‌ها ظاهری ظریف دارند و از مواد باکیفیت ساخته شده‌اند. دمپایی ها برای استفاده روزمره مناسب هستند و برای هر موقعیتی مناسب هستند.

یکی از محبوب ترین برندهای کفش زنانه در هند. در سال 1998 به عنوان یک برند کفش مد روز تاسیس شد. ارائه کفش های مد روز بدون به خطر انداختن راحتی. کسب‌وکار برتر کفش‌های زنانه طیف شیک کیف‌های مد روز، کفش‌های تخت، دمپایی‌های مد روز، کفش‌های فضای باز و دمپایی را نیز ارائه می‌کند.

دمپایی های 5 اینچی نمونه ای از توجه بی وقفه صنعتگران به کار و جزئیات است. پاشنه 2 اینچی برای استفاده روزمره مناسب است. دهانه پنجه گرد در کفش، پاهای شما را آزاد و راحت نگه می دارد. 5 دمپایی مناسب برای استفاده روزمره.

ویژگی های بارز دمپایی: زیره دمپایی از رزین ساخته شده و در نتیجه محکم و بادوام است. پاشنه 2 اینچی آنها را برای استفاده برای افرادی که تازه کفش پاشنه می پوشند مناسب می کند. دمپایی ها را می توان به عنوان لباس رسمی، لباس راحتی و لباس مهمانی استفاده کرد.

آیا از جستجوی یک فروشگاه برای نیازهای سنتی، مدرن و معمولی خود خسته شده اید؟ گروس ممکن است ناجی شما باشد. از دمپایی های کشویی گرفته تا دمپایی های اتنییک و دمپایی های پاشنه کوتاه، این برند طیف گسترده ای از کفش های زنانه را ارائه می دهد. علاوه بر این، این قطعات بسیار راحت و مقرون به صرفه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *