کیسه پلاستیکی

آیا هر بار که کابینت شما را باز می کنید رگبار کیسه های پلاستیکی از داخل کابینت بیرون می زند؟ به آشفتگی پایان دهید و خود را یک سازمان دهنده کیسه های پلاستیکی بسازید.

بیرون آمدن رگبار کیسه های پلاستیکی از کابینت شما هر بار که آن را باز می کنید می تواند کاملاً دیوانه کننده باشد. به جنون پایان دهید و از خود یک سازمان دهنده کیسه پلاستیکی بسازید. در اینجا هشت سبک وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

ظرف دستمال مرطوب کودک
ظروف دستمال مرطوب کودک یک راه حل عالی برای نگهداری بسیاری از وسایل خانگی هستند (به لوازم کاردستی و باتری فکر کنید). آنها همچنین به خوبی به عنوان یک سازمان دهنده کیسه های پلاستیکی کار می کنند. ظروف دستمال مرطوب کودک استوانه ای و جعبه ای شکل برای این کار خوب عمل می کنند.

برای استفاده از ظرف دستمال مرطوب برای نگهداری کیسه های پلاستیکی نایلکس از روش رول استفاده کنید:

یک کیسه پهن کنید و آن را از وسط تا کنید. یک کیسه دوم را با دسته آن روی پایین کیسه اول قرار دهید.
به ساخت این زنجیره کیف با تمام کیف های خود ادامه دهید و سپس کیف های خود را در مسیر طولانی بغلتانید و دسته کیف اول را بیرون بگذارید. در اینجا یک آموزش عکس وجود دارد که به شما کمک می کند تا ببینید چگونه این کار انجام می شود.
رول کیسه های خود را داخل ظرف پلاستیکی قرار دهید.
دسته کیسه را از بالای درب جایی که دستمال مرطوب کودک بیرون می‌آید بکشید. وقتی یک کیسه را بیرون می آورید، یک کیسه جدید از بالای آن بیرون می زند.
اگر برای شما مهم است ظرف خود را تزئین کنید.
اگر نمی خواهید خودتان بسازید، در اینجا یک کیسه پلاستیکی بسیار محبوب در آمازون وجود دارد.

ظرف باکس دستمال کاغذی
با تغییر کاربری یک جعبه دستمال کاغذی، کابینت های خود را از به هم ریختگی کیسه های پلاستیکی دور نگه دارید. فقط کیسه های مواد غذایی خود را در سوراخ یک جعبه دستمال کاغذی خالی قرار دهید. اگر می‌خواهید کیف‌هایتان به آرامی از جعبه خارج شوند، می‌توانید از روش رول ذکر شده در بالا نیز استفاده کنید. این سازمان دهنده کیسه پلاستیکی را با چسباندن نوار فرمان به آن و چسباندن آن به داخل کابینت، دور از دید قرار دهید در خرید نایلون نیز صرفه جویی می شود.

نایلون بسته بندی

کوزه پلاستیکی دسته دار
این سازمان دهنده کیسه پلاستیکی فوق العاده زیبا است و به عنوان جا حوله ای ظرفشویی کار می کند. این جا حوله ای و کیسه پلاستیکی همه کاره را با بریدن قسمت بالای کوزه خود درست کنید. یک نوار Command را در پشت آن قرار دهید و آن را وارونه به دیوار، کنار یخچال یا داخل یا خارج کابینت آویزان کنید. کیسه های پلاستیکی مواد غذایی را از سوراخ بالای آن پر کنید. کیسه ها را از دهانه پایینی بکشید، سپس حوله خود را از دسته آویزان کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *