فرش

فرش 12 متری سورنا عناصر تزئینی هستند که بسیاری از ما از آن ها برای دادن حس شخصیت و راحتی به یک اتاق در خانه خود، چه در اتاق خواب، برای تزئین اتاق نشیمن یا حمام، استفاده می کنیم.

هنگامی که ما شروع به کشف دنیای فرش می کنیم، فکر می کنیم که همه آنها بسیار شبیه به هم هستند، اما هیچ چیز دور از واقعیت نیست، زیرا بسته به استفاده ای که داریم می توانیم مواد، شکل ها و تکنیک های مختلف ساخت را پیدا کنیم.

به آنها یا سلیقه شخصی خود را بدهیم.

در این پست قصد داریم انواع فرش های موجود در بازار را بشناسیم.

فرش ها با توجه به سلیقه خریدار انتخاب می شوند، زیرا علاوه بر اینکه اتاق را به فضایی دلپذیرتر تبدیل می کند، مُهر شخصیتی است که به خانه اضافه می شود.

اگرچه به عنوان موکت نیز شناخته می شود، اما فرش نوعی فرش است که معمولاً تمام سطح اتاق را می پوشاند. به دلیل عایق حرارتی و صوتی که دارد، حس متفاوتی به اتاق و همچنین فضایی دنج و گرم ارائه می دهد.

معمولاً هر اتاقی در خانه و همچنین دفتر یا اتاقی که ما می خواهیم را پوشش می دهند. خطر خاصی برای ظاهر شدن رطوبت روی فرش وجود دارد، بنابراین در آشپزخانه یا حمام توصیه نمی شود.

از طرف دیگر، نصب ساده است.

وظیفه این نوع فرش پوشاندن محیط محل می باشد. آنها به روشی ساده قرار می گیرند و معمولاً برای آوردن رنگ به اتاق قرار می گیرند.

فرش های سبک فرش معمولاً با طرح های کلاسیک تری همراه هستند، به طوری که به جای اینکه خود فرش را برجسته کند، با ترکیب رنگ ها و اشکال به زیباتر شدن بقیه مبلمان کمک می کند.

در اتاق ها همچنین هدف اجتناب از تماس مستقیم با زمین، ارائه ظرافت و دکوراسیونی متمایز را برآورده می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *