فرش

آخر هفته فرا می رسد و ما زمان بیشتری را در خانه می گذرانیم، به همین دلیل است که در بسیاری از مواقع، به فکر تغییر دکوراسیون برخی از گوشه ها یا ایجاد تغییراتی در چیزی هستیم که دیگر مناسب ما نیست.

علاوه بر این، در حال حاضر فروشگاه ها انتخاب هر چیزی را برای ما بسیار آسان می کنند زیرا ما همه چیز را در دست داریم. چیزی که چندان ساده نیست، انتخاب بین طرح ها یا متریال های مختلف است، بسته به اینکه چه چیزی را می خواهیم تغییر دهیم.

در این پست قصد داریم به طور خاص در مورد فرش 12 متری سورنا صحبت کنیم، یک عنصر تزئینی که خانه را بسیار زیبا می کند و گرما را به ما القا می کند.

اما آیا می دانیم کدام طرح ها با توجه به مساحت خانه ما بهترین هستند؟ ما به شما می گوییم که با توجه به اقامت چه نوع هایی را انتخاب کنید. یادداشت بردار!فرش ها همیشه یک خانه را بسیار بیشتر از آن چیزی که وجود نداشت می پوشاند.

در مورد کوسن ها و همه منسوجات خانگی نیز همین اتفاق می افتد. از طرف دیگر هدف فرش ها این است که جلوه ای متفاوت به خانه ببخشند، جلوه ای خاص و شخصی ببخشند. آنها راحتی و رفاهی را ارائه می دهند که برای فصول مختلف سال مناسب است.

این نوع فرش ها راحت و قیمت مناسبی دارند. این مدل ها برای انطباق با هر فضا مناسب هستند، زیرا بسته به فضای اتاق، می توانیم از فرش بزرگتر یا کوچکتر بر اساس نیاز خود استفاده کنیم.

این مدل ها معمولاً از لاستیک ساخته می شوند و به دلیل وزن کم می توان آنها را بدون مشکل از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد.این نوع فرش مساحت نسبتاً وسیعی را پوشش می دهد.

این طرح ها در هر جای خانه، دفتر کار یا هر اتاقی قرار می گیرند. اینها مدلهایی نیستند که قرار دادن آنها در مکانهایی مانند حمام یا آشپزخانه توصیه شود زیرا رطوبت برای این فضاها خوب نیست زیرا می تواند کپک ایجاد کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *