فروش کیسه گونی پلاستیکی با نازلترین قیمت از سوی عرضه کنندگان مختلفی صورت می گیرد. این نوع از محصول را شرکت های گوناگونی در ایران تولید کرده که هر کدام شان دارای کیفیت های متفاوتی هستند. در این مطلب ما سعی می کنیم تا مراجع فروش مختلف را که این کالا را با نرخ های ارزان تری عرضه می نمایند، معرفی کنیم و در همین حال به چگونگی ساخت و تولید کیسه گونی های پلاستیکی و نخی در انواع متنوع بپردازیم. پس برای اطلاعات بیشتر، تا پایان مطلب با ما را همراهی کنید.

فروش کیسه گونی پلاستیکی با نازلترین قیمت

بازار خرید و فروش گونی پلاستیکی در تهران

بازار خرید و فروش گونی پلاستیکی در تهران

گونی های پلاستیکی انواع مختلفی دارند که بازارهای شهرهای گوناگونی عرضه می شوند. از جمله شهرهایی که به نوعی مرکز عرضه این محصولات به شمار می رود، تهران است. در گوشه و کنار پایتخت کشورمان می توان مراکز مختلفی را پیدا کرد که انواع گونی های پلاستیکی را با این خصوصیات عرضه می دارند:

 • رنگ بندی های متنوع
 • طرح های گوناگون
 • اندازه های مختلف
 • کیفیت های متفاوت
 • برندهای سازنده متعدد
 • و غیره موارد دیگر

بیشتر تولیدی های گونی، سعی می نمایند تا محصولات خود را به بازار تهران عرضه کنند. این شهر علی رغم این که پایتخت سیاسی کشورمان است، مرکز اقتصادی نیز محسوب می شود و روزانه شمار زیادی از عرضه کنندگان و متقضایان کالا برای فروش و خرید انواع محصولات گوناگون به ویژه گونی، به بازارهای آن مراجعه می کنند.

به نحوی می شود گفت که مرکز تجارت گونی پلاستیکی و نخی این شهر است و شما می توانید بهترین برند گونی را از فروشندگان متعدد بازارهای این شهر به دست آورید. در ضمن می توان قیمت روز گونی های پلاستیکی را هم به این طریق تهیه کرد.

بهترین برند ارائه شده از گونی پلاستیکی

بهترین برند ارائه شده از گونی پلاستیکیگونی های پلاستیکی را کارخانه های متعددی هستند که تولید می کنند. این تولیدی ها با در نظر داشت درخواست مشتری و بازار، محصولات خود را از متریال و مواد اولیه متنوعی می سازند. همین موضوع سبب گردیده تا ما شاهد تنوع کیفی زیادی از گونی های پلاستیکی باشیم. اما بهترین برندهای ارائه دهنده این کالا، با خصوصیات ویژه ای کالایش را عرضه می کند. می توان با سر زدن به بازارهای متعددی، محصولات معروف ترین تولید کنندگان را پیدا کرد و به هر حجمی که نیاز داریم، کالا را خریداری کنیم.

کارخانه های تولید کننده نام آشنا و مطرح، محصولات شان را از جنس های پلاستیکی معمولی، لمنیت، پلی اتیلن و پلی پروپلین می سازند. هر یک از این جنس ها باعث می شود تا محصول کیفیت متفاوتی پیدا کند. برای مثال، نوع معمولی گونی پلاستیکی که کاربرد زیادی دارد، برای حمل و جا به جایی محصولات کشاورزی و صنعتی استفاده می گردد.

اما انواع کیسه گونی لمینت دار و پلیمری هم کارایی متفاوتی دارند و هم این که از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. به نحوی می توان مدعی شد که بهترین جنس کالا را همین نوع از محصولات دارند که از جانب معروف ترین برندهای ایرانی تولید می گردند. این نوع از کیسه ها هم از رنگ ها و طرح های متنوعی برخوردار می باشند.

عرضه گونی پلاستیکی دست دوم در فروشگاه های معتبر

عرضه گونی پلاستیکی دست دوم در فروشگاه های معتبربرخی از گونی های پلاستیکی، به صورت ضایعات و یا دست دوم هم عرضه می شوند. اگر گشتی در بازار خرید و فروش این کالا در هر شهری که ساکن هستید بزنید، می توانید به راحتی کیسه گونی دست دوم را پیدا کرد و آن را تهیه کنید. موارد کاربرد چنینی گونی هایی زیاد است و می شود از آن در جای دادن کالاهای مختلفی استفاده کرد.

اما برای تهیه چنین گونی ای، بایستی به مراجع معتبر سر بزنید. برای همین پافشاری ما به شما این است که بگردید و فروشگاه های با سابقه را بیابید. از این طریق می توانید گونی هایی را بیابید که در حد نو هستند. همچنین در هنگام خرید باید دقت داشته باشید که محصول زدگی، پوسیدگی و یا دارای سوراخ های ریز و درشت نباشد.

با در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین گونی پلاستیکی برنج، آرد، شکر، غلات، حبوبات و غیره را تهیه کنید و در هر امری که به آن نیاز دارید، به کار گیرید. از فروشگاه انواع گونی دست دوم می شود نوع خوب مرغوب را که به دو و سه لایه هم معروف می باشند، به دست آورد. علاوه بر گونی های پلاستیکی خرید گونی کنفی برنج و گونی نخی برنج هم از این عرضه کنندگان مقدور است. در هر حال، فروشندگان معتبر متعددی را می شود با اندکی پرس و جو پیدا کرد که کالای دست دوم اعلاء را ارائه می دهند.

قیمت گونی پلاستیکی درجه یک در فروشگاه های زنجیره ای

قیمت گونی پلاستیکی درجه یک در فروشگاه های زنجیره ای

قیمت کیسه گونی ها در بازار متفاوت است. این محصول نیز مانند سایر کالاهای دیگر، از درجه بندی گوناگونی برخوردار می باشد. شما با نگاهی گذرا به این کیسه ها متوجه می شوید که دلیل تفاوت نرخ ها چه مواردیست. برای مثال، می توان به کیفیت، سایز و همچنین شرکت تولید کننده اشاره کرد که تعیین کننده اصلی قیمت ها می باشند.

این ها از جمله موارد موثر در ارزش گذاری کیسه های گونی پلاستیکی می باشند. باید متذکر شد که این محصولات را شرکت های گوناگونی در ایران با استفاده از فناوری های پیشرفته و ماشین آلات بروز دنیا، تولید می کنند. امروزه در بازار می شود نوع اعلاء و درجه یک این کالا را پیدا کرد که دارای قیمت های بالاتری نسبت به بقیه دارند.

در هر صورت، کیسه های دولایه و سه لایه که از جنس های پلیمری ساخته شده اند، نرخ شان با کیسه های معمولی فرق می کند که این امر در بازار طبیعی می باشد.

روی هم رفته، اگر به دنبال نرخ های جدید کیسه گونی های پلاستیکی درجه می باشید، خوبی است که به مراکز عرضه این کالا سری بزنید.

خرید کیسه گونی پلاستیکی با قیمت مناسب

خرید کیسه گونی پلاستیکی با قیمت مناسب

راه های گوناگونی را می توان در پیش گرفت تا خرید کیسه گونی پلاستیکی را با مناسب ترین قیمت انجام داد. ما در اینجا به شما توصیه می نماییم که به بازدید از وب سایت های اینترنتی بپردازید. فروشگاه های زیادی وجود دارند که به اشکال مختلفی این کیسه ها را به نرخ های پایینی عرضه می دارند.

البته قیمت پایین کالا، ربطی به کیفیت آن ندارد. ممکن است که برخی از فروشندگان تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته باشند و به این طریق بشود نوع با کیفیت کالا را با نرخ های خوبی به دست آورد. باید بیان کرد که کیسه ها دارای رنگ بندی های متنوعی و طرح های گوناگونی می باشند که می توان به کیسه گونی سه خط اشاره کرد.

اما رنگبندی کیسه ها به این شکل صورت می گیرد:

 • رنگ آبی
 • رنگ مشکی
 • رنگ نقره ای
 • رنگ سفید
 • رنگ های ترکیبی
 • و غیره

فروش کیسه گونی پلاستیکی با کیفیت عالی

فروش کیسه گونی پلاستیکی با کیفیت عالیبا مراجعه به بازار گونی پلاستیکی می شود نوع مرغوب این کالا را از فروشندگان معتبر تهیه کرد. البته این عرضه کنندگان انواع کیسه گونی نخی را هم عرضه می دارند که کاربردهای شان فرق می کند و برای حمل و جای دادن حبوبات و غلات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

در هر صورت، کیسه گونی درجه یک با کیفیت، دارای مشخصاتی نظیر: عایق رطوبت، ضد نور آفتاب، ضد حرارت، مقاوم در برابر عوامل جوی گوناگون و غیره می باشد.

از جانب دیگر، این محصولات را می شود به کیسه گونی برنج، لوبیا، عدس، آرد، گردو، پیاز، سیب زمینی و غیره تقسیم بندی نمود. کاربرد این کیسه ها زیاد است و باید به این نکته هم اشاره نمود که عموماً از نوع اعلاء آن برای جا به جایی محصولات شیمیایی هم استفاده می کنند. چنین کیسه هایی دو تا سه لایه دارند که کاملاً عایق می باشند.

در کل، فروش کیسه های درجه یک پلاستیکی به دو شیوه صورت می گیرد که یکی کلی و دیگری جزئی است. فروش عمده کیسه گونی با کیفیت پلاستیکی، ازجانب کارخانه دارنف نمایندگی هایی آنان و همچنین سایت های رسمی شان انجام می شود و به عرضه تکی این کالا را فروشندگان جزئی فروش در بازار انجام می دهند که شمارشان کم هم نیست.

صادرات کیسه گونی نخی از تهران به روسیه

صادرات کیسه گونی نخی از تهران به روسیهیکی از انواع مختلف کیسه گونی ها، نوع نخی این محصول است. این کالا را شرکت های معتبر زیادی تولید می کنند که صادرات آن را هم انجام می دهند. گروه ها بازرگانی متفاوتی که در تهران فعالیت می کنند، این کالا را به روسیه و چندین کشور دیگر صادر می کنند.

ارسال کیسه های نخی، به شکل ساده، طرح دار و چاپی انجام می شود. همچنین این محصول از ابعاد گوناگونی برخوردار است. خلاصه این که تنوع در صادرات حرف اول را می زند و باعث می گردد تا کیسه ها به شکل بهتری عرضه گردند. باید گفت، نوع کیسه نخی، مزیت های مختلفی دارد که می شود به سالم ماندن محصول در آن اشاره کرد.

همچنین روزنه هایی که در این کیسه ها وجود دارد، باعث می گردد تا تهویه هوا هم صورت گیرد و این سبب می شود که محتوای کیسه، فاسد و گندیده نگردد.

از کیسه های نخی، عموماً برای حمل و نقل برنج استفاده می شود که اندازه های متنوعی را دارا است. این کیسه ظرفیت جای دادن ۵ تا ۲۵ کیلوگرمی هر محصولی را دارند.

کیسه گونی صادراتی از نوع نخی، از بهترین مواد اولیه تولید می شود و سپس به کشورهایی مانند روسیه صادر می گردد.

جایگاه کیسه گونی ایرانی در بازار های خارجی

جایگاه کیسه گونی ایرانی در بازار های خارجیایران یکی از جمله کشورهایی محسوب می شود که سازنده کیسه گونی در انواع گوناگونی است.

به دلیل زیاد بودن مواد اولیه ساخت گونی ها، کشورمان بهترین محصولات را ارائه می کند که در بازار جهانی نیز مورد استقبال قرار گرفته است. گفتنی است که کیسه های ایرانی از چنین جنس هایی تولید شده اند: پلاستیک، نخ، کامپوزیت، چتایی، کنف و غیره.

هر یک از کیسه هایی که از از این جنس ها تولید شده اند، موارد کاربردشان فرق می کند. در هر حالت، باید به این نکته اشاره نمود که در میان کشورهای منطقه، ایران یکی از صادر کنندگان بزرگ کیسه به شمار می رود و در همین حال وارد کننده این کالا هم محسوب می گردد.

پخش ارزان ترین برند کیسه گونی پلاستیکی

پخش ارزان ترین برند کیسه گونی پلاستیکیکیسه گونی های پلاستیکی ارزان قیمت، از مواد اولیه چندان خوبی تولید نمی شوند. این گونه از کیسه ها نازک، یک بار مصرف و در برابر نور و رطوبت مقاومتی از خود ندارند. اما می شود با اندکی جستجو در بازار، کیسه هایی را پیدا کرد با نرخ های مناسبی عرضه می شوند و در همین حال، از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

پخش ارزان چنین کالایی را فروشندگان گوناگونی به دوش دارند و به راحتی می توان آنان را به طرق مختلفی پیدا کرد و برای تهیه کیسه های گونی پلاستیکی به انان مراجعه نمود. در این خصوص باید پافشاری شود که به معتبرترین فروشندگان سر بزنید.

مرکز تهیه بهترین کیسه گونی برنج در اصفهان

مرکز تهیه بهترین کیسه گونی برنج در اصفهاندر اصفهان مراکز متعددی را می شود پیدا نمود که در آن عرضه کیسه های برنج صورت می گیرد.

این کیسه ها ویژگی های خاصی دارند. عموماً آنان را در می توان در بسته بندی های پلاستیکی و نخی پیدا کرد. هر دوی این بسته ها خوب هستند؛ ولی بیشتر سعی می شود تا از نوع نخی استفاده کرد؛ هر چند این گونه از کیسه ها در برابر رطوبت مقاومت چندانی ندارند و برنجی هم که در معرض نم قرار گیرد، خاصیت خود را از دست می دهد.

از جانب دیگر، کیسه های پلاستیکی در سال های اخیر تولید می شود که از جنس های مرغوبی ساخته می گردند. چنین کیسه هایی بهترین گزینه برای برنج می باشند.

مشاوره خرید کیسه گونی برنج با مناسب ترین قیمت

مشاوره خرید کیسه گونی برنج با مناسب ترین قیمت برای خرید کیسه گونی برنج با مناسب ترین قیمت، نیاز است که به مراجع مختلفی سر بزنید.

برای نمونه می توان، به بازار عرضه و تقاضای چنین محصولی مراجعه کرد و یا این که سری به فروشگاه های آنلاین زد. در هر دو صورت، می توان عرضه کنندگانی را پیدا نمود که با بهترین و مناسب ترین قیمت ها، کیسه گونی ها را به فروش می رسانند.

این نوع از محصول را صنایع گوناگون، برای حمل، نگهداری و جا به جایی استفاده می کنند.

خریدار کیسه گونی پلاستیکی دست دوم

خریدار کیسه گونی پلاستیکی دست دوم

خریدار کیسه گونی پلاستیکی دست دوم راه های متفاوتی را می تواند در پیش بگیرد تا بتواند نوع با کیفیت این کالا را به دست آورد.

در بازار خرید و فروش کیسه گونی های دست دوم، می توان این کالا را که تولید شده از جنس های گوناگون و متفاوتی می باشد، تهیه کرد. از کیسه های دست دوم برای کارهای مختلفی کار می گیرند. می شود آنان را شتشو داد و درون شان، گندم، آرد، برنج، غلات و حبوبات را گذاشت.

تنها مسئله مهم این است که در زمان خرید باید دقت زیادی شود تا از خرید کیسه های پوسیده خودداری کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *