فوم

همه چیز را درباره فوم سقفی چابهار بدانید تا خانه خود را با فوم سقفی ایمن بسازید.

اگر قبض های انرژی رو به افزایشی دریافت کرده اید، وقت آن است که نگاهی به اتاق زیر شیروانی خود بیاندازید، به طور خاص عایق.

تجمع گرما در اتاق زیر شیروانی می تواند باعث تورم و ترک خوردن زونا روی سقف شما شود. همچنین ممکن است تخته سه لا روی عرشه شما را نرم کند. عایق کاری اتاق زیر شیروانی این مشکلات را قبل از وقوع برطرف می کند.

وقتی قبض های انرژی خود را مقایسه می کنید، ممکن است متوجه شوید که در برخی از ماه ها به طور قابل توجهی بیشتر از ماه های دیگر است.

این باید شما را نگران کند زیرا ممکن است نشان دهد که خانه شما ممکن است به درستی عایق بندی نشده باشد یا عایق کاری نصب نشده باشد.

مردم باید همیشه به عایق کاری خانه های خود اهمیت دهند. به غیر از صرفه جویی قابل توجه در قبض انرژی، عایق بندی مزایای زیادی نیز دارد. باید درک کرد که چه نوع مواد عایق باید در مناطق خاصی از خانه استفاده شود.

که به عنوان یک جفت عایق کارآمد در نظر گرفته می شود، صاحبان خانه ترجیح می دهند از عایق فوم اسپری روی سقف خود استفاده کنند. عایق فوم اسپری در سقف ها و هزینه آن در این مقاله توضیح داده خواهد شد.

نکته اصلی عایق این است که از جریان هوای گرم به مناطقی که دمای کمتری دارند جلوگیری می کند. حرکت هوای سرد و گرم برای هر سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) نگران کننده خواهد بود.

این حرکت ممکن است باعث شود که سیستم های HVAC به طور ناکارآمد کار کنند. این امر باعث افزایش قبض انرژی فرد می شود. با این اوصاف، می توانید در زیر به نکات مهمی که همه باید در مورد عایق سقف بدانند اشاره کنید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *