قیمت عمده نایلکس در تهران را می شود با مراجعه به مراکز گوناگونی که در آن انواع پلاستیک جات عرضه می شوند، تهیه کرد. این گونه از محصول از نظر درجه بندی، سایز و رنگ با هم دیگر متفاوت می باشند و همین طور شرکت های مختلفی در ایران وجود دارند که آن را تولید می نمایند و به صورت بسته بندی و فله ای عرضه می دارند. در مناطق مختلفی از پایتخت کشور می توان مراکزی را پیدا کرد که به گونه کلی، این کالا را عرضه می دارند. نایلکس، یکی از انواع پلاستیک ها پرکاربرد در ایران به شمار می رود.

قیمت عمده نایلکس درجه یک ارزان در تهران

قیمت جهانی نایلکس رکابی ارزان

قیمت جهانی نایلکس رکابی ارزان

برای این که از قیمت جهانی نایلکس در طرح های گوناگونی مطلع شد، بهترین گزینه این است که سری به شرکت های بازرگانی زد. این شرکت ها در کار عرضه نایلکس رکابی یا دسته دار به کشورهای مختلفی می باشند و از بازار جهانی خرید و فروش نایلکس به خوبی مطلع هستند. آنان بهترین گزینه در این خصوص محسوب می شوند.

در کنار این، قیمت این کالا بستگی به موارد گوناگونی دارد که می شود به تولید کننده، نوع محصول، رنگ، طرح و همچنین ابعاد آن اشاره کرد. هر یک از بسته های پلاستیکی نایلکس با هم دیگر فرق دارند و نرخ های شان هم در بازار جهانی به یکسان اعلام نمی گردد. در کنار این قیمت نایلکس عمده با جزئی آن هم دارای تفاوت هایی می باشد.

نایلکس، نوعی پلاستیک به شمار می رود که کاربردهای مختلفی دارد. در این زمینه در بخش های بعدی صبحت خواهیم کرد؛ ولی بایستی گفت که این نوع از پلاستیک از پلی اتیلن سنگین تولید می شود که با نایلون تفاوت های زیادی دارد. در هر صورت، راه های گوناگونی را می شود پیدا کرد که خرید نایلکس رکابی ارزان قیمت را انجام داد.

در بازار نایلکس جهانی، نرخ های متفاوتی را اعلام می شود که این مسئله کاملاً طبیعی می باشد.

خرید نایلکس با بهترین کیفیت

خرید نایلکس با بهترین کیفیتنایلکس همان گونه که گفته شد، نوعی پلیمر به شمار می رود که طی فرآیند به این شکلی که ما در حال حاضر آن را مشاهده می کنیم، در می آید. اما بهترین نوع این گونه از پلاستیک، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. باید گفت که یک سری نگرانی های محیط زیستی برای این محصول وجود دارد که آن هم تجزیه ناپذیر بودن آن است.

هم اکنون در ایران و کشورهای دیگر، از دستگاه ها و فناوری هایی استفاده می شود که تولید نایلکس تجزیه پذیر را در دستور کار خود قرار داده اند. شرکت های گوناگون همچنین نایلکس ضد آفتاب را هم می سازند و روانه بازار می نمایند که از فروش خوبی نیز به دلیل محافظ محتوای درون پلاستیک، برخوردار است.

در هر حال، برای خرید نایلکس با بهترین کیفیت، می شود به مراجع گوناگونی سر زد. البته این مسئله بستگی به این دارد که شما می خواهید خرید نایلکس ضد آب، آفتاب، تجزیه پذیر و عادی را به گونه کلی خریداری کنید و یا جزئی؟ خرید عمده را می شود از تولیدی نایلکس و یا شرکت های پخش عمده نایلکس انجام داد.

در حالی خرید جزئی را می توان با مراجعه به فروشگاه نایلکس معتبر، با مرغوبیت بالا تهیه کرد و در اموری که نیاز داریم، از آن با خیالی آسوده استفاده کنیم.

فروش غیر حضوری نایلکس زباله

فروش غیر حضوری نایلکس زبالهاز جنس نایلکس کالاهای گوناگون برای موارد مصرف مختلفی تولید می کنند. در این جا می شود به چند نمونه از این محصولات که توسط این جنس تولید شده اند اشاره کرد:

 • کیسه زباله
 • سفره یک بار مصرف
 • انواع دستکس یک بار مصرف
 • کیسه های فروشگاهی
 • انواع کیسه رکابی نایلکس
 • کیسه فریزر
 • و غیره موارد دیگر

اما فروش غیر حضوری نایلکس زباله و سایر محصولات دیگر، از فروشگاه های آنلاین گوناگونی انجام شدنی است. از این فروشگاه های می شود نایلکس و نایلون را هم دیگر به صورت جداگانه خریداری کرد. البته باید گفت که این دو از لحاظ ساختاری با هم تفاوت هایی دارند.

با همه این ها، باری خرید نایلون رولی ارزان و خرید کیسه زباله از جنس نایلکس، به راحتی می شود وارد سایت های فروش شد و اقدام به تهیه بهترین نوع محصول نمود. البته در این وب سایت ها، در برندهای ایرانی و خارجی این محصول عرضه می شود و در کنار این، در رنگ بندی ها و اندازه های گوناگونی ارائه می گردد.

نماینده فروش انواع نایلکس در مشهد

نماینده فروش انواع نایلکس در مشهد

شرکت هایی که در زمینه تولید انواع نایلکس فعالیت می کنند، برای این که کالای شان را به فروش رسانند، راه های متفاوتی را در پیش می گیرند. یکی از این راه ها، ایجاد نمایندگی در شهر های گوناگون به ویژه کلان شهر ها می باشد. از این جمله می شود به مشهد اشاره نمود که بازار بزرگی دارد و جمعیت مصرف کننده آن هم زیاد است.

شما هم اگر ساکن این شهر هستید، برای تهیه این محصول، می توانید به این نمایندگی ها سر بزنید. آنان در امور متفاوتی فعالیت می کنند. برای نمونه در کار فروش کلی و جزئی کالای تولید شده توسط شرکت می باشند و همچنین خدمات دیگری از قبیل ارسال رایگان برای مشتریان عمده را در دستور کار خود قرار می دهند.

در عین حال، ذکر این موضوع نیز ضروری به نظر می رسد که هر گونه نایلکسی را که خواسته باشید، از این شعب می توانید به دست آورید. این شعبه ها، بهترین گزینه خرید می باشند؛ چون که محصولات را مستقیماً از کارخانه می گیرند و با هم قیمت مصوب به فروش می رسانند. در همین حال، آنان کالای عرضه شده را از لحاظ کیفی، تضمین می کنند.

باید گفت که بسیاری از نمایندگی های، راهنمایی های لازم را انجام می دهند. آنان خریدار نایلکس را کمک می کنند تا محصولی خوب و با کیفیت را به دست آورد.

رتبه ایران در تولید نایلکس

رتبه ایران در تولید نایلکسایران از جمله کشورهایی می باشد که در آن پلاستیک به وفور تولید می شود و به همان میزان هم عرضه می گردد. یکی از جمله پلاستیک های پر کاربرد، نوع نایلکس است. در همین حال باید به این نکته پافشاری کرد که کشورمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان نایلکس در منطقه به شمار می رود؛ زیرا که بخش بزرگی از مواد اولیه آن که فرآورده های نفتی باشد، به شکل گسترده ای تولید می گردد. پس در خصوص ساخت این گونه از محصولات می توان این گونه مدعی شد که ایران جایگاه ویژه ای در این خصوص در جهان دارد.

در کل، ایران تولید کننده بیش از ۱۷۰ هزار تن پلاستیک در جهان می باشد که با این ارقام، چهار درصد از نفت تولید شده، برای ساخت مواد پلاستیکی استفاده می شود. بخشی از این پلاستیک ها را نایلکس تشکیل می دهد که کاربرد زیادی در مواد گوناگونی دارد.

با همه این هاف نمی شود به درستی رتبه ایران در تولید نایلکس در جهان را به صورت آشکار اعلام کرد و این کار نیاز به تفحص و تحقیق همه جانبه دارد.

صادرات نایلکس به قیمت مناسب

صادرات نایلکس به قیمت مناسب

نایلکس درجه یک صادراتی، به کشورهای گوناگونی ارسال می شود. در این زمینه، کارخانه تولید کننده این محصول، حرف اول را می زنند. آنان پس از این که محصولات خود را تولید نمودند، برای فروش بهتر به خارج از مرزها صادر می کنند. عمدتاً این کشورهای همسایه می باشند که خریدار این گونه از کالا هستند.

در ضمن، برای فروش محصولات تولید شده از جنس نایلکس، باید استانداردهای روز دنیا را هم در نظر داشت. به این شیوه است که شرکت های تولیدی و گروه های بازرگانی مختلف، این کالا را صادر می کنند.

البته صادرات نایلکس به قیمت مناسب به کشورهای مختلف، سبب شده تا مشتریان زیادی این کالا پیدا کند. در همین حال، مسئله مهم دیگر در این بخش، کیفیت محصول می باشد. گفتنی است که در این خصوص بیشتر سفارش دهندگان دخیل می باشند و آنان هستند که تعیین می کنند محصول چه کیفیتی داشته باشد.

در هر صورت، هر چه کیفیت این کالا بالاتر برود، قیمتش هم بیشتر می شود. در کل، صادر کنندگان سعی می کنند تا به خوبی بازار کشورهای مقصد را بررسی کنند و پس از آن اقدام به عرضه کالای شان به بازارهای جهانی نمایند.

جدید ترین برند ارائه شده از نایلکس

جدید ترین برند ارائه شده از نایلکسبرندهای گوناگونی در ایران وجود دارند که عرضه کننده انواع فرآورده های نایلکس می باشند. این شرکت ها محصولات شان در دو طرح دسته دار و ساده عرضه می دارند. اما مسئله ای که به آن اهمیت می دهند، سایز این گونه از کالا می باشد. به همین دلیل است که ما در بازار انواع نایلکس ها را در اندازه های گوناگونی پیدا می کنیم.

تولید این محصولات در این سایزها صورت می گیرد:

 • کیسه های نایلکس در ابعاد ۴۰*۳۰
 • کیسه های نایکلس در ابعاد ۴۷*۳۷
 • کیسه ها نایکلس در ابعاد ۵۵*۴۵
 • کیسه نایکلس با سایز ۶۵*۵۵
 •  کیسه نایلکس با سایز ۹۰*۶۰
 • و غیره

عرضه نایلکس و نایلون در بازار خارجی

عرضه نایلکس و نایلون در بازار خارجیعرضه نایکلس و نایلون در بازار خارجی به وسیله شرکت های متفاوتی صورت می گیرد که در بالا به این موضوع اشاره کردیم.

ایران، به همان ترتیب که یکی از بزرگترین تولید کنندگان این گونه از محصولات می باشد، به میزان قابل توجهی هم این کالا را به خارج از کشور صادر می کند. در این بخش، عرضه کنندگان به صورت بسته بندی های پلاستیکی و مقوایی کالای خود را به خارج از مرزها ارسال می دارند.

البته مدل رولی محصول هم صادر می شود که هر کدام از این بسته ها کاربرد و کیفیت های مختلف خاص خود را دارا هستند. در ضمن، فروش نایلکس و نایلون در بازارها خارجی به صورت فله ای نیز صورت می گیرد که این باعث کاهش قیمت ها نیز شده و برای همین، مشتریان زیادی پیدا کرده است.

بازار کیسه زباله درجه یک صادراتی

بازار کیسه زباله درجه یک صادراتیکیسه زباله ها کاربردشان فرق می کند. این گونه از محصول از پلی اتیلن سنگین و سبک تولید شده اند که به نایلکس و نایلون معروف می باشند. در هر صورت، می شود آنان را در مکان های گوناگونی از جمله بیمارستان ها، مکان های عمومی، پارک های تفریحی، مجتمع های خرید و فروش، منزل و سایر جاهای دیگر مورد استفاده قرار داد.

صادرات نوع درجه یک این کیسه ها هم به کشورهای متفاوتی صورت می گیرد که در این بخش، تولیدی ها سعی می کنند آنان را در این انواع صادر کنند:

 • کیسه های معروف به لندنی که دارای کشسانی بالایی می باشند.
 • کیسه های معطر زباله که در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند.
 • کیسه های بند دار که به راحتی بسته می شوند.
 • کیسه های ساده و یا این که دارای طرح های متفاوتی هستند.
 • و غیره موارد دیگر

پخش نایلکس با نازلترین قیمت

پخش نایلکس با نازلترین قیمت نایلکس با ارزان ترین قیمت از سوی مراجع گوناگونی توزیع و پخش می شود. عمدتاً به صورت کلی، این شرکت های وارداتی و تولیدی هستند که به کار پخش محصولات خود همت می گمارند. در این خصوص، نمایندگی های این شرکت ها هم سهم زیادی در توزیع این کالا دارند.

می شود با مراجعه به بازار نیز فروشندگانی را پیدا کرد که در کار پخش نایلکس با نرخ های پایینی می باشند. آنان محصولات خود را در طرح ها و رنگ های متفاوتی ارائه می دهند و همچنین می شود در سایزهای گوناگونی هم این محصول را تهیه کرد.

روی هم رفته، به روش های متفاوتی می توان خرید ارزان نایلکس را از پخش کنندگان مختلف آن انجام داد.

سفارش نایلکس به صورت عمده

سفارش نایلکس به صورت عمدهبرای سفارش نایلکس به صورت عمده، بهتر است که به مراکز اصلی یعنی سازندگان آن مراجعه کرد. به این ترتیب می شود خرید ارزان قیمت و در همین حال با کیفیت را انجام داد. عموماً فروشندگان در بازار هم چنین کارخانه ها و مراکز درمانی بزرگ، خریداران عمده این گونه از محصول به شمار می روند.

در همین حال، باید گفت که در هر رنگی می توان نایلکس را به صورت کلی تهیه کرد. از جمله الوان تولید شده در ایران می شود به زرد، مشکی، سفید، آبی، بنفش و غیره اشاره نمود.

معتبر ترین تامین کننده نایلکس ضد آفتاب در ایران

معتبر ترین تامین کننده نایلکس ضد آفتاب در ایراننایلکس ضد آفتاب را شرکت های گوناگونی در ایران تولید می کنند که در زمره تأمین کنندگان اصلی محسوب می شوند.

این گونه از نایکلس موارد کاربرد زیادی دارد که از آن جمله می شود به نگهداری مواد غذایی، انواع محصولات کشاورزی، خوراک دام، کودشیمیایی و غیره اشاره نمود. طبعاً کیسه های نایلکس ضد آفتاب از مواد اولیه خوبی تولید می شوند.

گفتنی است که این گونه از محصول را در بازار به نام لمینت هم می شناسند که هم ضد آب است و هم ضد اشعه خورشید. این کالا را کسانی خریداری می کنند که به نگهداری محصولات خود بها می دهند؛ پس به این ترتیب مشتریان خاص خود را دارا می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *