قیمت عمده کیسه فریزر با قیمت خرده فروشی آن متفاوت است. کیسه فریزر نوعی پاکت نایلونی است که امروزه در ارقام مختلفی تولید می شود و از تنوع بالایی برخوردار است. از این کیسه ها برای نگهداری مواد مختلف غذایی و غیر غذایی استفاده می شود. نام فریزر که با نام کیسه همراه است نشان دهنده بخشی از کاربرد آن می باشد. مواد مختلف غذایی مانند انواع گوشت های خام یا سبزیجات را نمی توان بدون پوشش در فریزر قرار داد به همین جهت کیسه فریزر برای نگهداری این مواد غذایی اختراع شد و به کار رفت. استفاده از این کیسه ها از فساد محتویات درون آن جلوگیری نموده و باعث نگهداری آنها در مدت زمان طولانی تری می شود. این امر سبب خواهد شد مواد غذایی را در مدت زمان معلومی بتوان در داخل فریزر نگهداری کرد.

 

قیمت عمده کیسه فریزر با تخفیف بالا

بهترین پخش کننده کیسه فریزر در جنوب

بهترین پخش کننده کیسه فریزر در جنوب

تجارت کیسه فریزر توسط بهترین پخش کنندگان آن در بازار انواع نایلون صورت می گیرد. کیسه های فریزری باید از مواد مقاوم و در عین حال بدون ضرری تولید شوند و قابلیت نگهداری مواد درون خود را بدون پاره شدن داشته باشند.
از این رو کیسه فریزر درجه یک با دارا بودن این مشخصات پس از تولید در کارخانجات مربوطه توسط واحد های پخش و توزیع به سراسر کشور از جمله جنوب آن ارسال می شود.

مجموعه ای از سیستم های حمل و نقل و انبار داری تشکیل یک شبکه توزیع را از تولید کننده به مصرف کننده می دهند که در نهایت دسترسی به این کالا را در نقاط مختلف کشور موجب می شوند.

در واقع شبکه توزیع جهت ارائه خدمات به مشتریان فعالیت کرده و از این طریق با موضوعات زیر در ارتباط است:

 • نیروی کار مورد نیاز
 • تجهیزات لازم
 • نوع تکنولوژی های به کار رفته
 • نوع حمل و نقل 
 • هزینه و سرمایه مورد نیاز

در نظر گرفتن مجموعه عوامل فوق همگی در ارتباط با هم می توانند اهداف یک شرکت پخش را به خوبی محقق سازند.

بازار خرید و فروش کیسه فریزر درجه یک

بازار خرید و فروش کیسه فریزر درجه یک

همان طور که توضیح داده شد، کیسه فریزر باید از پلاستیک های استاندارد و مقاوم تولید شود تا بتواند محتویات درون خود را به خوبی نگهدارد.
دوخت کیسه فریزر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که این مورد در تولید کیسه فریزر رعایت شود، از پارگی آن جلوگیری می کند.

فروشگاه کیسه فریزر نوعی مرکز و بازار خرید آن است که انوع مرغوب و درجه یک آن را به مشتریان عرضه می دارد. کیسه فریزر نایلون در ابعاد استاندارد آن تولید می شود و از خرید مدل هایی که اندازه آن مناسب نیست باید خودداری شود.
در مراکز و بازار های خرید و فروش برند های مختلفی از این وسایل وجود دارد که برخی از آنها از جدید ترین نمونه های کارخانه نایلون سازی می باشد.

فروشگاه های اینترنتی نیز مرجعی برای خرید و تهیه این لوازم به شمار می روند. این فروشگاه ها امروزه از سفر های بی مورد درون شهری کاسته و در نتیجه ترافیک های شهری را نیز کاهش داده اند. به این ترتیب می توان اقلام سوپری مختلف مانند کیسه فریزر را از صفحات فروشگاه های آنلاین خریداری کرد و در کمترین زمان ممکن درب منزل بدون صرف هیچ فاصله مکانی دریافت نمود.

عرضه مستقیم کیسه فریزر به سراسر کشور

عرضه مستقیم کیسه فریزر به سراسر کشور

یکی از روش های فروش کالا، عرضه مستقیم نام دارد که فروشندگان می توانند واسطه های فروش را حذف کرده و به فروش مستقیم
تولیدات خود در کمترین و کوتاه
ترین فاصله زمانی بپردازند.

به کار گیری این روش، باعث کاهش قیمت نهایی کالای
مورد نظر و توزیع کالا به شکل گسترده تری خواهد شد.
کیسه فریزر نیز یکی از کالا ها و اجناس پر مصرفی است که در بازار ایران فروش زیادی دارد. کیسه فریزر از طریق برخی فروشگاه های زنجیره ای به صورت مستقیم و با عرضه تخفیف های خوب به مراجعه کنندگان عرضه می شود.
آگاهی از مراکز عرضه مستقیم می تواند راهی برای خریدکیسه فریزر ارزان و مقرون به صرفه باشد. در این شیوه کالا به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری شده و بدون هیچ عامل تاثیر گذار دیگری به دست مصرف کننده می رسد.

بهترین برند نایون در بازار

بهترین برند نایون در بازار

تولید انواع نایلون در کارخانجات تولید کننده آن صورت می گیرد. بهترین برند کیسه فریزر یا سایر ارقام نایلون و نایلکسشرک یکبار مصرف یا چند بار مصرف در بازار با قیمت مناسبی به فروش می رسد.
بهترین برند ها دارای با کیفیت ترین تولیدات از جهات مختلف می باشند. برخی از این جهت ها عبارتند از:

 • استاندارد بودن
 • نوآوری و خلاقیت
 • احترام به حقوق مشتری و دریافت دیدگاه های مختلف مشتریان درباره محصولات عرضه شده به بازار
 • قیمت مناسب
 • کیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه یک
 • بسته بندی مناسب

در حقیقت آنچه یک سازنده یا تولید کننده را در عرصه بازار های رقابتی موفق می نماید، رعایت جزء به جزء نکات ذکر شده است.

امر تولید موادی که به نوعی با سلامت افراد ارتباط مستقیم دارند، ایجاب می کند که این مواد با دقت کامل و بدون هیچ گونه مواد آسیب زا به بدن تولید شوند. این امر رمز موفقیت بهترین برند های این عرصه است که توانسته است رعایت آن منجر به تولید محصولاتی استاندارد و کاملا بهداشتی شود و خریدار با اطمینان کامل از خرید خود به استفاده از آن بپردازد.

صادرات کیسه فریزر به آفریقا

صادرات کیسه فریزر به آفریقاشرکت های تولید کننده کیسه فریزر صادراتی در کشور در امر صادرات این محصول نیز فعالیت دارند. بیش از ده ها نوع محصولات پلیمری و پلاستیکی در کشور تولید می شود که کیسه فریزر یکی از آنها را تشکیل می دهد.

این شرکت ها با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها اقدام به ساخت این تجهیزات می نمایند. تولید کنندگانی که در امر صادرات کیسه فریزر و دیگر انواع وسایل پلاستیکی فعالیت دارند، سطح کیفی تولیدات خود را افزایش داده و به همین دلیل توانسته اند در عرصه بین الملل و صادرات به موفقیت های چشمگیری دست یابند.
کشور آفریقا یکی از متقاضیان و وارد کنندگان محصولات پلاستیکی ایران می باشد که درخواست دهنده حجم مشخصی از این اجناس است و یکی از کشور های مقصد برای ارسال این کالا به شمار می رود.

صادر کنندگان کیسه فریزر در صورت کمک ها و حمایت های دولتی و کاهش موانع موجود می توانند گام های موفق تری در مقایسه با گذشته بردارند.

معتبر ترین توزیع کننده نایلکس در ایران

معتبر ترین توزیع کننده نایلکس در ایران

در تعریف شیوه های مختلف پخش، دو نوع گرم
و سرد آن ذکر می شود که هر یک خصوصیات زیر را دارند:

 • پخش گرم: در این مدل پخش توزیع کننده و
  ویزیتور یک نفر است و به یک یک فروشگاه ها مراجعه کرده و به این ترتیب به معرفی
  کالای خود که در این جا کیسه فریزر است می پردازد. در این صورت به دلیل این که
  کالای معرفی شده را همراه دارد، در صورت تقاضا برای سفارش یا خرید کیسه فریزر می تواند هم زمان و
  در آن لحظه کالای مورد نظر را تحویل مشتری دهد. این روش یکی از روش ها سنتی است که
  امروزه با روش های نوین فن آوری در هم آمیخته شده است.
 • پخش سرد: در این متد، ویزیتور و نماینده
  پخش دو نفر مجزا هستند که ویزیتور پس از ثبت سفارشات، لیست مربوطه را به توزیع
  کننده تحویل داده و در زمان مقرر کالای سفارش داده به دست مشتری می رسد.

روش های ذکر شده توسط معتبر ترین مراکز پخش و توزیع در نقاط مختلف ایران به کار گرفته شده و سبب توزیع انواع نایلکس به کمک این شیوه ها می شود.

تولیدکننده کیسه فریزر در اصفهان

تولیدکننده کیسه فریزر در اصفهان

کیسه فریزر در گذشته به یک صورت تولید می شد. شکل برگی یا شیت شکلی بود که کیسه فریزر بسته بندی می شد و به فروش می رسید.

فکر و ایده تولید کیسه فریزر های رولی کم کم به وجود آمد و علت آن تنوع طلبی مصرف کنندگان بود که نیاز به تولید انواع جدید و رولی آن احساس شد. این امر به دلیل سهولت استفاده و جدا کردن آسان بود و پس از استقبال مصرف کنندگان شرکت های تولید کننده همگی به تولید این شکل از کیسه فریزر اقدام کردند.

کارخانجات صنعتی تولید کننده در اصفهان نیز در زمینه ساخت انواع کیسه فریزر به شکل شیت و به اشکال رولی اقداماتی را انجام دادند و تولید این کالا را به مرحله تولید انبوه رساندند.

تولید این محصولات با برند های مختلفی در بازار انجام می گیرد که همگی فرایند های یکسانی را برای ساخت این لوازم به کار می برند.

بازرگانی فروش کیسه فریزر در تهران

بازرگانی فروش کیسه فریزر در تهراندر حال حاضر در فروشگاه نایلون و نایلکس و کیسه فریزر انواع این لوازم در اشکال و با برند های مختلفی به فروش می رسد. این انواع از جهت تعداد در هر بسته و سایز با هم متفاوت هستند و به شکل فله ای یا بسته بندی در بازار موجود می باشند.

بازرگانی های فروش کیسه فریزر در شهر های بزرگ مانند تهران واقع شده اند و در امر خرید و فروش و معامله کیسه فریزر مشغول به کار می باشند. فعالیت این شرکت ها در سازمان مربوطه به ثبت رسیده است و قانونی می باشد.

فروش توسط شرکت های بازرگانی و در حجم زیاد انجام می گیرد. کیسه فریزر به این صورت به شکل عمده معامله می شود که قیمت کیسه فریزر در این حالت قیمت عمده فروشی بوده و به تعداد آن در هر کارتن بستگی دارد.

واحد های بازرگانی در سطح بین المللی نیز فعالیت دارند و با صادرات این اجناس به کشور های دیگر تامین کننده بخشی از نیاز به این کالا می باشند.

فروشنده کیسه فریزر عمده

فروشنده کیسه فریزر عمدهفروشنده کیسه فریزر در سطوح مختلفی مشغول به کار می باشد. مثلا برخی از آنها از فعالین و فروشندگان عمده هستند که کار توزیع و پخش را به سراس کشور طبق یک برنامه زمانی مشخص انجام می دهند.

عمده فروشان بازار بخشی از زنجیره کسب و کار در این زمینه هستند که واسط بین تولیدی کیسه فریزر و صاحبان فروشگاه ها و سوپر مارکت ها می باشند. به این طریق سیستم حمل و نقل و شبکه توزیع تشکیل شده از سوی عمده فروشان سبب توزیع و دسترسی همه نقاط کشور به این کالا خواهد شد.

فروشندگان عمده همچنین می توانند با اتخاذ سیاست هایی امکان خرید کیسه فریزر نصف قیمت را نیز برای مشتریان فراهم نمایند. این کار سبب جلب رضایت مشتریان یک فروشگاه خواهد شد و میزان فروش آن را افزایش خواهد داد.

موارد استفاده از کیسه فریزر

موارد استفاده از کیسه فریزریکی از انواع محصولات وابسته به صنایع پلیمری و پلاستیکی کیسه فریزر می باشد. این کیسه ها از قدیم الایام یکی از کالا های پر مصرف در بین خانواده های ایرانی بوده است.

نگهداری و بسته بندی انواع مواد پروتیینی و سبزیجات و خشکبار به کمک این کیسه ها آسان می شود. حجم کم این وسایل از دیگر مزیت های استفاده از آن است.
از این کیسه ها همچنین برای قرار دادن وعده های صبحانه یا دیگر وعده های غذایی استفاده می شود و انواع با کیفیت آن به دلیل دوخت و پر فراژ محکم گزینه مناسبی برای این امر می باشند.

داروخانه ها نیز از دیگر اماکنی هستند که داروی بیماران را داخل کیسه های فریزری قرار داده و به دست بیمار می رسانند.

سفارش حضوری کیسه فریزر

سفارش حضوری کیسه فریزرکیسه فریزر در دو نوع نازک و ضخیم تولید می شود که نوع نازک آن مناسب بسته بندی موادی مانند انواع سبزیجات یا گوشت می باشد و نوع ضخیم آن جهت بسته بندی مرغ و ماهی مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت سفارش حضوری در ابتدا باید نوع سفارش مشخص شود. به عنوان مثال تعیین شود که سفارش عمده است یا خیر. پس از تعیین مقدار مورد نیاز در صورت سفارش عمده می توان از طریق مراجعه حضوری به شرکت تولید کننده یا کاخارنه سازنده به خرید و سفارش حضوری اقدام کرد.

در صورت سفارش جزئی نیز می توان به نزدیک ترین یا بزرگترین فروشگاه کیسه فریزر مراجعه کرد و آن را تهیه نمود.

در هنگام سفارش این محصولات باید به این نکته توجه شود که تولیدات برند های برتر که از استاندارد های مختلف برای تولید این اجناس استفاده می کنند خرید انجام شود و از تهیه کیسه فریزر دست دوم اجتناب شود. به این ترتیب می توان با اطمینان خاطر خرید خود را انجام داد و از شرایط نگهداری مواد غذایی اطمینان حاصل نمود.

قیمت کیسه فریزر مقرون به صرفه

قیمت کیسه فریزر مقرون به صرفهکیسه فریز به اشکال مختلف قابل خریداری است. به عنوان نمونه می توان به خرید انواع فله آن اقدام کرد. در این روش به دلیل حذف بسته بندی محصول و به تبع آن حذف هزینه بسته بندی می توان خریدی مقرون به صرفه را تجربه کرد.

همچنین در صورت خرید عمده نیز از کارخانه به طور مستقیم قیمت این محصول کاهش خواهد یافت و در نتیجه این تولیدات به دست مصرف کننده نهایی نیز به قیمت مناسبی خواهد رسید.

علاوه بر این برخی فروشگاه های زنجیره ای یا سوپر مارکت های بزرگ دارای حراجی و فروش ویژه در روز های خاصی از سال می باشند که با آگاهی از زمان آن می توان به فروشگاه مراجعه کرد و این تولیدات را با قیمت بسیار ارزان تهیه کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *