قیمت نایلون نایلکس، باتوجه به قیمت مواد اولیه بسیار متفاوت بوده و علاوه بر کیفیت و نوع مواد اولیه، به موارد بسیار زیاد دیگری نیز بستگی دارد. در شهر های مختلف ایران؛ شرکت های گوناگونی وجود دارند که تامین کننده کیسه پلاستیکی تهیه شده از مواد درجه یک و مرغوب بوده و کیسه های پلاستیک را با توجه به نیاز مشتریان و کاربرد آن ها، در انواع گوناگونی تولید می کنند. در مطلب زیر علاوه بر اشاره به عوامل موثر بر قیمت کیسه های پلاستیک، فروشگاه ها و تولیدی های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند را نیز معرفی خواهیم کرد.

 

قیمت نایلون و نایلکس | تامین کننده کیسه پلاستیکی تهیه شده از مواد درجه یک

لیست قیمت کیسه و نایلون در بازار

لیست قیمت کیسه و نایلون در بازار

بیشتر مردم تصور می کنند که به دلیل بی ارزش بودن زباله هایی که درون کیسه زباله قرار می گیرند، این کیسه ها نیز بی ارزش بوده و در نهایت باید دور ریخته شوند؛ پس نیازی به کیفیت بالا برای این محصول نیست و فقط ارزان قیمت بودن کیسه ها حائز اهمیت است. اما این تصور اشتباه است و کیفیت همه انواع کیسه های نایلونی مهم است.

مثلا استفاده از کیسه های نایلونی نازک و بی کیفیت باعث می شود نایلون ها به سرعت سوراخ شوند و مقاومت لازم برای نگهداری مواد را نداشته باشند. به همین علت شما مجبور به استفاده از چندین نایلون روی هم خواهید شد که باز هم باعث افزایش هزینه مصرفی شما خواهد شد. 

قیمت کیسه و نایلون در بازار در درجه اول به نوع نایلون و مواد به کار رفته در تولید آن بستگی دارد و بعد از آن مواردی چون خرید عمده یا جزئی نایلون نوع چاپ نایون بسته بندی نوع عرضه آن و… در کاهش یا افزایش هزینه خریدار حائز اهمیت راوانی است. 

مواد اولیه ای که بیشتر کارخانه های تولید نایلون از ان استفاده می کنند، انواع مواد پتروشیمی بوده که از ترکیبات نفت خام بدست می ایند.

در تولید نایلکس های شفاف از مواد شیمیایی، مانند ON استفاده می شود. به همین دلیل قیمت مواد اولیه تولید نایلون تا حدود زیادی وابسته به قیمت روز نفت خام نیز می باشد.

فروش انواع نایلون و نایلکس با بهترین قیمت و کیفیت

فروش انواع نایلون و نایلکس با بهترین قیمت و کیفیت

برای خرید مناسب و به صرفه انواع نایلون ها، باید
نایلون هایی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت را انتخاب کنید
.

برای داشتن انتخابی درست، لازم است ابتدا با انواع نایلون و نایلکس های موجود برای فروش
و کاربرد های هر کدام اشنا شوید. در زیر برخی از انواع نایلون ها را نام می بریم

 • نایلون
  دسته موزی : نایلون های دسته موزی، برای فروشگاه های پوشاک و همچنین
  کتابفروشی ها کاربرد فراوان دارند.
 • نایلکس
  رکابی : این نایلون ها معمولا در کیفیت های پایین تری تولید می شود و بیشتر
  در سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها استفاده می شود.
 • نایلون
  رولی : این نوع نایلون ها در رنگ های گوناگون ساخته شده و کاربرد های متفاوتی
  دارد؛ مثلا نایلون های رولی مشکی برای جمع اوری زباله ها استفاده می شود. این
  نایلون ها معمولا به وسیله پرفراژ از یکدیگر جدا می شوند. قیمت نایلون رولی
  با توجه به اندازه و کیفیت آن؛ بسیار متفاوت است.
 •  نایلون کشاورزی کیلویی : این
  نایلون برای کشاورزان مناسب بوده و به دلیل استحکام بالا برای جمع اوری
  محصولات کشاورزی کاربرد دارد. قیمت نایلون کشاورزی کیلویی نیز به جنس نایلون
  و شرکت تولید کننده آن بستگی دارد.
 • انواع
  نایلون گلخانه ای : نایلون های گلخانه ای با توجه به عرض گلخانه، با عرض های
  مختلفی تولید می شوند و به دلیل استحکام بالا و عایق بودن برای پوشش گلخانه
  ها مناسب اند.
   

چاپ نایلون و نایلکس ارزان قیمت در تبریز

چاپ نایلون و نایلکس ارزان قیمت در تبریز

شرکت های بسیاری در شهرهای مختلف ایران وجود دارند که چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان را با کیفیت بالا انجام می دهند.

این شرکت ها روی انواع نایلون و کیسه های تولید شده، با دستگاه های پیشرفته و جدید در سریعترین زمان ممکن متن و طرح های دلخواه شما را چاپ می کنند.

چاپ نایلون بسته بندی علاوه بر معرفی فروشگاه ها، جنبه تبلیغاتی نیز دارد و فروشگاه هایی که از نایلون های تولید شده برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند، معمولا نام فروشگاه و نیز متن های تبلیغاتی خود را روی نایلون های بسته بندی با رنگ ها و طرح های زیبا چاپ می کنند.

کالاهای خریداری شده از فروشگاه در این نایلون ها قرار داده میشود و تا چندین سال و تا زمانیکه خریدار از آن نایلون استفاده میکند، نام فروشگاه روی نایلون می تواند به عنوان یک تبلیغ در جذب مشتری های بیشتر موثر باشد.

صادرات نایلون و نایلکس به عراق

صادرات نایلون و نایلکس به عراقبسیاری از شرکت های تولید نایلون و نایلکس در کشور، محصولاتی با کیفیت بالا و استحکام بسیار مناسبی تولید می کنند که همین کیفیت بالا باعث می شود؛ کالای تولیدی ارزش صادراتی داشته باشد.

این شرکت ها در ایران محصولات خود را به کشور های همسایه؛ مانند آذربایجان، ارمنستان، پاکستان، قرقیزستان، کویت و علی الخصوص عراق صادر می کنند.

بررسی ها نشان داده است، ارزش کالاهای صادراتی ایران به عراق در سال های اخیر بین ۱ میلیون تا ۱/۳ میلیارد دلار می باشد، که به علت تقاضای بالای بازار عراق، مواد پلاستیکی جزو بیشترین کالاهای صادر شده به عراق بوده اند.

تولیدکنندگان داخلی که در زمینه تولید نایلون و نایلکس فعالیت می کنند، باید توجه داشته باشند که هر چه کیفیت کالای تولیدی خود را بالا تر ببرند؛ علاوه بر اینکه سود تولید نایلون در کارخانه انها بیشتر خواهد شد، محصولات ان ها ارزش صادرات بیشتری پیدا کرده و می تواند در اقتصاد کشور بسیار موثر بوده و بیشترین ارز اوری را برای کشور به همراه داشته باشد.

تولید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر به قیمت عمده

تولید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر به قیمت عمدهپلاستیک هایی که از موادی با پایه نفتی تولید می شوند و بیش از ۳۰۰ سال در طبیعت باقی می مانند، پلاستیک های تجزیه ناپذیر نامیده می شوند.

کیسه های پلاستیکی و نایلون هایی که از مواد با پایه گیاهی مانند نشاسته، ذرت، سیب زمینی تولید شده اند و طی حداکثر ۲ سال به محیط زیست باز می گردند، پلاستیک های تجزیه پذیر یا پلاستیک های زیست تخریب پذیر نامیده می شود.

استفاده از نایلکس های تجزیه پذیر؛ مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله ان ها می توان به سازگاری با محیط زیست، عدم وابستگی به مواد نفتی و نوسانات قیمت نفت و مصرف انرژی کمتر در فرایند تولید اشاره کرد.

این گونه نایلکس ها، در مراکز فروش سراسر کشور به صورت عمده و جزیی و همچنین آنلاین یا حضوری به فروش می رسند.

به علت اینکه قیمت فروش عمده نایلکس های تجزیه پذیر نسبت به فروش جزیی بسیار مناسب تر است، به میوه فروشی ها یا فروشگاه های مواد غذایی توصیه می شود؛ بصورت عمده خرید خود را انجام دهند و برای بسته بندی مواد غذایی از چنین نایلکس هایی استفاده کنند.

خریدار انواع دوخت نایلون و نایلکس

خریدار انواع دوخت نایلون و نایلکسانواع دوخت نایلون ها و نایلکس ها با دستگاه های پیشرفته و در کارخانه های تولید نایلون انجام می شود.

مدل های گوناگونی از دستگاه های دوخت وجود دارد که هر کدام با توجه به نوع نایلکس تولیدی، دوخت ویژه ای انجام می دهد.

بسیاری از دستگاه ها تمام اتوماتیک بوده و علاوه بر تولید نایلون همزمان هم کار چاپ و هم کار دوخت را انجام می دهند. یکی از این دستگاه ها، دستگاه تولید پلاستیک دسته دار است.

قیمت دستگاه تولید پلاستیک دسته دار، با توجه به مدل دستگاه متفاوت است.

برخی از دستگاه ها علاوه بر دوخت، مجهز به سیستم پانچ و برش نیز هستند و باعث افزایش سرعت تولید می شوند.

بنابراین قیمت دستگاه تولید نایلکس؛ بستگی به قابلیت های دستگاه و مدل دستگاه ها دارد.

مرکز فروش نایلون دست دوم در تهران

مرکز فروش نایلون دست دوم در تهراننایلون های دست دوم و کارکرده، در مراکز فروش نایلون و نیز سایت های اینترنتی به فروش می رسد.

طبیعتا قیمت این نایلون ها از قیمت نایلون دست اول پایین تر می باشد. قیمت نایلون دست دوم، به قیمت نایلون ضایعات وابسته است زیرا چنین نایلون هایی جزو نایلون های ضایعات محسوب می شوند.

همچنین برای خرید و فروش نایلون های ضایعات، سایت هایی در اینترنت موجود می باشند که خریداران ضایعات گونی و پلاستیک می توانند با مراجعه به سایت ها خرید خود را انجام دهند.

ضایعاتی که در چنین سایت هایی خرید و فروش می شوند معمولا شامل موارد زیر هستند :

 • ضایعات نایلکس
 • ضایعات چاپ نایلکس
 • ضایعات تزریق پلاستیک

پخش عمده نایلون و نایلکس در مشهد

پخش عمده نایلون و نایلکس در مشهد

به دلیل مصرف بالای نایلون ها کارخانه های تولیدی بسیاری در ایران، در زمینه تولید نایلون و نایکس های مرغوب فعالیت می کنند. یکی از شهر های فعال در زمینه تولید نایلون، شهرستان مشهد می باشد.

کارخانه های تولید نایلکس در مشهد به تولید انواع گوناگون نایلون ها مانند نایلون های مناسب برای زباله های بیمارستانی، کیسه فریزر، کیسه زباله خانگی، کیسه های بسته بندی لوازم ارایشی بهداشتی و… می پردازند.

بسیاری از کارخانه های تولید نایلون و نایلکس در مشهد امکان سفارش نایلون ها با سایز و رنگ و طرح مورد علاقه مشتریان را فراهم اورده اند و فروشگاه ها می توانند کیسه های نایلونی مربوط به فروشگاه خود را به سلیقه خود سفارش دهند.

سفارش نایلون و نایلکس دسته دار شفاف با مقاومت بالا

سفارش نایلون و نایلکس دسته دار شفاف با مقاومت بالاسفارش انواع و اقسام نایلون ها در طرح و رنگ های متنوع می تواند به صورت اینترنتی و حضوری انجام شود. بنابراین برای سفارش نایلون های دسته دار با مقاومت بالا علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز فروش نایلون، می توان به صورت اینترنتی نیز اقدام به خرید کرد.

معمولا فروشگاه های بزرگ نایلون های دسته دار را به تعداد بسیار زیاد سفارش می دهند تا مشتریان برای حمل محصولات خریداری شده، از این نایلون ها استفاده کنند. این نایلون ها همچنین باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا بتوانند وزن محصولات خریداری شده را تحمل کنند و به راحتی پاره نشوند.

نایلکس های دسته دار راحت ترین و مناسب ترین نایلون، برای حمل مواد خریداری شده از فروشگاه ها می باشد.

شرکت پلاستیک دسته دار در اصفهان

شرکت پلاستیک دسته دار در اصفهانتولیدی پلاستیک دسته دار در اصفهان؛ یکی از شرکت های بسیار معتبری است که در زمینه تولید پلاستیک فعالیت می کند.

این کارخانه، از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده و به دلیل استفاده از بهترین مواد و ترکیبات در تولید پلاستیک دسته دار، یکی از کارخانه های بسیار موفق؛ در تولید پلاستیک دسته دار در ایران محسوب می شود.

رنگ های پلاستیک دسته داری که در این کارخانه تولید می شوند، شامل رنگ های بنفش، آبی، سبز، نارنجی، سفید، شیری و… است که معمولا قیمت پلاستیک سفید و شفاف بیشتر از پلاستیک های رنگی می باشد.

این کارخانه، همچنین امکان خرید انلاین و مشاوره تلفنی با نمایندگان فروش را برای خریداران فراهم کرده است.

یکی دیگر از کارخانه های معتبر و معروف در تولید پلاستیک دسته دار، تولیدی پلاستیک دسته دار یزد می باشد که پلاستیک هایی با بهترین کیفیت و مقاومت و مناسب ترین قیمت تولید می کند.

عرضه نایلکس سوپری ( شفاف ) در استان ها

عرضه نایلکس سوپری ( شفاف ) در استان هاهمه ما از کیسه های فریزر برای بسته بندی مواد غذایی در منزل استفاده می کنیم. از انجایی که میزان استفاده از این کیسه ها بالا بوده و قیمت عمده کیسه فریزر نسبت به خرید جزیی مناسب تر است، توصیه می شود خرید کیسه فریزر را به صورت عمده انجام دهید.

نایلکس های شفاف که اصطلاحا نایلکس سوپری یا کیسه فریزر نیز نامیده می شوند، در کارخانه های بسیاری تولید می شوند.

این نایلکس ها به دلیل اینکه با وجود کم حجم بودن، مقاومت بالایی دارند و نیز به علت قیمت پایین تر آن نسبت به دیگر انواع نایلون ها، بیشترین استفاده را در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها و رستوران ها و… دارند.

از جمله کارخانه های معروف در زمینه تولید انواع نایلون و نایلکس شفاف، کارخانه نایلون تبریز می باشد.

این کارخانه از فروش بالایی برخوردار بوده و از مواد درجه یک برای تولید محصولات با کیفیت بالا استفاده می کند.

فروشگاه های نایلون و نایلکس چاپی و ساده در ایران

فروشگاه های نایلون و نایلکس چاپی و ساده در ایرانفروشگاه های نایلون و نایلکس های چاپی، در سراسر ایران وجود دارند؛ اما برای خرید نایلون های با کیفیت بالا باید از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید.

مرکز فروش نایلون در تهران، بیشتر در خیابان جمهوری قرار دارد که شما می توانید با مراجعه حضوری به این مراکز انواع نایلون ها و نایلکس ها را از نزدیک ببینید و بر حسب نیاز خود و میزان مصرف خود از نایلکس؛ خرید خود را انجام دهید.

در این میان فروشگاه های اینترنتی بسیاری وجود دارند که به خرید آسان تر مشتریان کمک کرده اند.

در این فروشگاه های آنلاین، مشخصات محصول و قیمت آن به همراه تصویر آن؛ در سایت قرار داده می شود و خریداران با مراجعه به سایت می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد انواع محصولات و قیمت هرکدام؛ بدست بیاورند و با یکدیگر مقایسه کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

معمولا خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی، با حذف واسطه ها و عرضه مستقیم کالا باعث می شود تا قیمت محصول به مراتب پایین تر بیاید و همچنین باعث کاهش هزینه های رفت و آمد مشتریان نیز خواهد شد.

1 دیدگاه

 • این که اول درباره محصول کامل بدونی و اونی که مدنظرت هست رو با مطالعه دقیق سفارش بدی خیلی خوبه ممنون از سایت کاملتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *