به منظور بسته بندی انواع محصولات، بخصوص محصولاتی که دارای حجم های بالا یا اوزان زیادی بوده و برای مصارف صنعتی، کشاورزی، تولیدی و … به کار گرفته می شوند؛ از کالاهای مختلفی همچون کیسه های گونی بهره می جویند. در واقع کیسه گونی ها که اغلب از جنس پلاستیکی با پلی پروپیلن می باشند، به دلیل ساختار ها و خصوصیات استاندارد و مناسب خود؛ برای هر نوع بسته بندی به کار آمده و بدین ترتیب مزایای بسیاری را از خود نشان می دهند. در هر صورت اگر برای انجام امور مختلف، نیاز به خرید عمده این گونی ها دارید و یا خواهان دستیابی به قیمت کیسه گونی پلاستیکی درجه یک ارزان هستید؛ می توانید به مراکز عرضه کننده معتبر مراجعه کنید.

قیمت کیسه گونی پلاستیکی درجه یک ارزان

قیمت کیسه گونی پلاستیکی در بازار تهران

قیمت کیسه گونی پلاستیکی در بازار تهران

کیسه گونی های پلاستیکی از جمله محصولاتی هستند که از قدیم الایام تا به کنون در عرصه بسته بندی مورد کاربرد های عمده و مهم قرار گرفته و کارایی های ویژه ای را از خود نشان داده اند.
در واقع این نوع از کیسه گونی ها با برخورداری از این مزیت هاست که حالا در زمینه های گوناگون بسته بندی، حرف اول را زده و بنابراین استفاده های فراوانی از آن ها به عمل می آید:

 • کیسه گونی پلاستیکی دارای استحکام فوق العاده ای است.
 • توانایی حمل و بسته بندی انواع محصولات از محصولات صنعتی گرفته تا محصولات غذایی را دارد.
 • وزن بسیار پایینی را به خود اختصاص داده است.
 • همچنین این نوع کیسه ها از مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین محصولات بسته بندی محسوب می شوند.

موضوع دیگری که وجود داردف قیمت فروش کیسه گونی است که برای خریداران حائز اهمیت بسیاری می باشد.
لذا در این رابطه باید گفت که کیسه های مورد نظر از حیث مواد اولیه بکار رفته در آن ها، رنگبندی، سایز و برند دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند.
بر همین حسب می توان گفت که قیمت کیسه پلاستیکی متاثر از این تنوع، درجات مختلفی را شامل می شوند.
اما برای استعلام دقیق قیمت روز کیسه های مورد نظر می توان در بازار تهران رفته و از مراکز فروش مربوطه، آن را جویا شد.

خرید کیسه گونی پلاستیکی به صورت عمده

خرید کیسه گونی پلاستیکی به صورت عمده

کیسه گونی های پلاستیکی از بهترین مواد اولیه ساخته شده و به دلیل برخورداری از جنس پلی پروپیلن، همواره از محکم و با دوام بودن آن ها می توان مطمئن بود.
همچنین این محصولات بسیار کارآمد، با بهره گیری از استاندارد های روز دنیا مراحل ساخت را طی کرده و به همین دلیل مورد توجه گروه های کاری بسیاری قرار گرفته اند.
اهمیت این کیسه ها به قدری بالاست که بدون آن ها قطعا کار خیلی از صنایع و حتی حرفه های غیر صنعتی دیگر لنگ خواهند ماند.

ضمن اینکه می توان عنوان داشت که کیسه گونی پلاستیکی که در فرآیند بسته بندی و حمل و نقل بسیار پر رنگ ظاهر شده است؛ موارد مصرف یا کاربرد هایی به این شرح را دارا می باشد:

 • مناسب برای بسته بندی انواع مصالح ساختمانی
 • مناسب برای بسته بندی حبوبات و غلات
 • بسته بندی پوشاک و پارچه
 • بسته بندی محصولات کشاورزی
 • بسته بندی محصولات پتروشیمی
 •  و …

با توجه به چنین کاربرد های بسیار بالا از این کیسه هاست که اکنون متقاضیان زیادی خواستار خرید کیسه گونی پلاستیکی به صورت عمده از مراکز فروش مربوطه می باشند.
شما نیز اگر در دسته خریداران این کیسه ها قرار دارید، کافی است درخواست های خود را با مراکز فروش برتر در میان گذاشته تا در اسرع وقت به نیازهایتان پاسخ گویند.

فروش کیسه گونی پلاستیکی صادراتی

فروش کیسه گونی پلاستیکی صادراتیکیسه گونی پلاستیکی که حالا تبدیل به یکی از پر مصرف ترین یا پر کاربرد ترین نوع گونی ها در صنایع مختلف شده است؛ دارای طیف گسترده ای از کیفیت، شکل و سایر فاکتورها می باشد.
بنا براین اگر بخواهیم به یک نمونه بسیار خوب از این کیسه ها اشاره کنیم؛ می توان کیسه گونی پلاستیکی صادراتی را نام برد.
در مورد محصول مورد نظر، می توان این خصوصیات برجسته را به آن نسبت داد:

 • از بافت بسیار مستحکمی برخوردار می باشد.
 • کیفیت بسیار ملموسی در آن قابل مشاهده است.
 • از نظر ظاهری نیز زیبایی بسیاری را داراست.
 • به ویژه اینکه قیمت بسیار بهتری را نسبت به پاکت های کاغذی به خود اختصاص داده است.

با توجه به همه این ویژگی های بارز برخاسته از کیسه گونی صادراتی می توان آن را به عنوان بهترین گزینه برای خرید معرفی نمود.
اما دلیل اینکه به آن ها لقب صادراتی داده اند؛ این است که برای صادرات نیز از آن بهره فراوانی برده که البته به دلیل ویژگی های مثبت موجود در آن می باشد.
به علاوه اینکه باید گفت این کیسه ها توسط تعداد بالایی از فروشگاه کیسه گونی در معرض فروش قرار گرفته و بدین ترتیب نیاز غالب مصرف کنندگان را به خوبی تامین ساخته اند.

نمایندگی پخش و فروش کیسه گونی

نمایندگی پخش و فروش کیسه گونیانواعی از کیسه گونی های متعدد که بدون شک تاثیرات مثبت بسیاری را از خود به جا گذاشته و کار بسیاری از صنایع و مشاغل دیگر را راه انداخته اند؛ در طیف متنوعی به بازار ارائه شده اند که اگر بخواهیم به آن ها اشاره کنیم، شامل گزینه های زیر خواهند شد:

 • کیسه گونی پلاستیکی ساده
 • کیسه گونی پلاستیکی لمینتی
 • کیسه گونی کنفی

هر یک از این کیسه ها در جایگاه خود ارزش و اهمیت بسیاری را داشته و به وفور مورد استفاده و مصرف قرار می گیرند.
اما برای اینکه بتوان هر یک از آن ها را به علاوه پاکت پلاستیکی که در سایز کوچک تری نسبت به گونی ها موجود می باشد؛ با خیال راحت و با شرایطی بهتر تهیه نمود، نیاز است تا از مسیری مانند نمایندگی های پخش و فروش اقدام گردد.
نمایندگی ها به صورت اختصاصی اقدام به فروش این محصولات کرده و قطعا خدمات ویژه تری را نسبت به سایر مراکز عرضه کننده به مشتریان تقدیم می سازند.

مرکز تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی

مرکز تولید انواع کیسه گونی پلاستیکی

با توجه به اینکه کیسه گونی پلاستیکی قادر به بسته بندی محصولات گسترده و وسیعی است و روزانه مصارف بسیار چشمگیری را به خود اختصاص می دهد، بنابراین به جهت تامین بهتر و سریع تر آن ها نزد همه مصرف کنندگان صنعتی و غیر صنعتی؛ مراکز تولید دست به کار شده تا اقدامات به موقعی را در راستای تولید آن ها انجام دهند.

این مراکز تولید که در قالب کارخانه کیسه گونی پلاستیکی به فعالیت پرداخته اند، با اهتمام به عوامل تولید و تلاش و کوشش خود، توانسته اند گامی موثر را در راستای تامین این محصولات برداشته و نیاز های وسیعی را پاسخ دهند.
لازم به ذکر است تمامی گونی پلاستیکی های تولید شده در مراکز تولید کشور، از این دو حالت خارج نیستند:

 • کیسه گونی پلاستیکی معمولی
 • کیسه گونی پلاستیکی ضد آب

صادرات کیسه پلاستیکی به قیمت عمده

صادرات کیسه پلاستیکی به قیمت عمدهاکنون کیسه های پلاستیکی نه تنها در بازار فروش داخلی و برای مشتریان متعدد کشور دارای ارزش بالایی به جهت استفاده می باشند، بلکه برای مشتریان خارجی نیز به دلیل کیفیت مطلوب و خصوصیات بارز دیگر، به عنوان کیسه های مناسب شناخته شده اند.
همین مساله باعث شده تا توجه آن ها به کیسه های مذکور افزایش یافته و در نهایت فروش انواعی از کیسه های پلاستیکی در سطوح خارجی رخ دهد.

به عبارت دیگر وجود کیفیت و دوام و دیگر شاخصه های بسیار خوب موجود در کیسه های تولید شده در داخل کشور، باعث رونق صادرات کیسه گونی پلاستیکی شده و کشور های بسیاری از جمله کشور های آسیایی و اروپایی را خواهان آن کرده است.
اما نکته مهمی که باید به آن پرداخت، این است که یک علت اصلی برای رونق صادرات کیسه های پلاستیکی، ارائه آن ها به مشتریان خارجی با قیمت عمده یعنی قیمت مناسب می باشد.

وارد کننده برتر در حوزه کیسه پلاستیکی و کاغذی

وارد کننده برتر در حوزه کیسه پلاستیکی و کاغذی

هر یک از کیسه های موجود در بخش های متعدد فروش، دارای جنس و ساختار متفاوتی بوده که آن ها را آماده استفاده در زمینه های گوناگون ساخته است.
از جمله پر فروش ترین نوع این کیسه ها،کیسه پلاستیکی و کیسه کاغذی می باشند.
علت پرفروش بودن این کیسه ها را می توان در عوامل بسیاری جستجو کرد که قیمت مناسب، یکی از عوامل مورد نظر می باشد.

با کیسه پلاستیکی که تا حد بسیاری آشنا شدید؛ اما در توضیحی بیشت از کیسه گونی کاغذی باید گفت:

 • این کیسه ها معمولا به منظور بسته بندی محصولاتی که دارای ارزش یا قیمت بالایی اند مورد استفاده واقع می شوند.
 • یا به عبارتی از این کیسه ها زمانی استفاده به عمل می آید که می خواهند با چاپ برند یا تبلیغ بر روی آن ها، برند مشخصی را به مشتریان بیشتر بشناسانند.
 • همچنین این نوع از کیسه ها به دلیل ضد رطوبت بودن، مناسب برای نگهداری محصولاتی هستند که در معرض رطوبت قرار دارند.

در هر حال باید عنوان داشت که هر یک از کیسه های مورد نظر هم در نمونه های داخلی و هم در نمونه های وارداتی یا خارجی در بازار موجود می باشند.
مسلم است که کیسه های وارداتی توسط شرکت های واردکننده برتر مانند این شرکت که فعال در حوزه واردات این محصولات می باشد به کشور داخل شده و تجارت کیسه گونی در انواع مختلف را رقم زده اند.

بهترین برند کیسه گونی پلاستیکی

بهترین برند کیسه گونی پلاستیکیدر حال حاضر هر یک از کیسه گونی هایی که به عنوان کیسه گونی پلاستیکی در بازار مورد خرید و فروش قرار گرفته اند؛ با برند ها یا مارک های متعددی ارائه شده اند.
برخی از این برند ها با وجود تبلیغات بیشتر، در اذهان مشتریان بیشتر جا افتاده و به همین دلیل به معروفیت بیشتری نیز رسیده اند؛ در حالی که برخی دیگر در درجات معمولی تری قرار گرفته اند.
البته غیر از مساله تبلیغ، نوع محصولات عرضه شده از هر برند، مثلا اینکه دارای چه کیفیت و کارایی ای است هم از مسائل مهمی است که می توان برند این محصولات را بالا بکشاند.
با همه این اوصاف باید گفت که در بازار فروش انواع کیسه گونی پلاستیکی، می توان آن ها را هم با بهترین مارک کیسه گونی مشاهده کرد و هم شاهد فروش آن ها با برندهای کمتر شناس بود.
حال اگر درخواست شما تهیه بهترین برند این کیسه هاست؛ باید برای تحقق این امر به سراغ بهترین مراکز عرضه کننده بروید.

عرضه کیسه پلاستیکی ضد آب با قیمت مناسب

عرضه کیسه پلاستیکی ضد آب با قیمت مناسبکیسه گونی ضد آب را بدون شک می توان یکی از بهترین کیسه های عرضه شده به بازار دانست.
این کیسه ها با خاصیت ضد آب بودن خود؛ در برابر انواع رطوبت و محیط های نمناک مقاومت خوبی را از خود نشان داده و اجازه ورود آب و رطوبت را به داخل کیسه نمی دهند.
در نتیجه محصولاتی که درون آن ها قرار دارند خشک و سالم مانده و آسیبی نخواهند دید.
لازم به ذکر است که این کیسه ها مناسب برای بسته بندی این محصولات می باشند:

 • مواد پودری مانند پودر شیر خشک، پودر آرد و پنیر و …
 • انواع حبوبات، خشکبار، بذر های کشاورزی
 • مواد معدنی
 • رنگ های پودری
 •  و …

بنا براین اگر تصمیم به خرید کیسه ضد آب گرفته اید، در انتخابتان شک نکنید که بهترین انتخاب را انجام داده اید.
اما برای خرید این کیسه ها در تنوعی از رنگبندی و برند می توانید به سراغ هر یک از مراکز عرضه کننده برتر رفته تا توسط آن ها این محصولات را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

بازار کیسه گونی پلاستیکی در شمال

بازار کیسه گونی پلاستیکی در شمالبا توجه به اینکه مناطق شمالی کشور بسیار حاصلخیز بوده و انواع و اقسام محصولات کشاورزی را در جریان کشت و تولید قرار می دهند، در نتیجه می توان گفت که میزان مصرف انواع کیسه گونی پلاستیکی نیز برای بسته بندی و حمل محصولات حاصل آمده از آن بالا می باشد.

با توجه به همین مساله باید اعلام داشت که بازار انواع کیسه گونی در شمال کشور، تبدیل به یکی از بازار های رونق یافته شده که خریداران بسیاری را به سمت خود کشانده است.
در بازار این قسمت از مناطق کشور، کیسه های مورد نظر در تنوع بالایی یافت شده و البته که این امر را می توان ناشی از وجود مراکز تولید کیسه گونی در آن ها نیز دانست.
بنابراین اگر به بازارهای شمالی کشور رجوع کنید؛ می توانید خریدهای عمده راحتی را از انواع گونی به انجام برسانید.

پخش کیسه گونی کاغذی در استانها

پخش کیسه گونی کاغذی در استانهادر مورد کیسه گونی کاغذی در بخش های قبل کمی گفتیم؛ در ادامه این توضیحات باید بیان داشت که این کیسه ها از قابلیت نایلون گذاری برخوردار بوده و مناسب برای برخی از مصارف صنعتی می باشند.
در واقع این کیسه ها یک مزیت بزرگ در خود جای داده اند که آن هم ضد رطوبت بودن است.
با توجه به این مزیت بسیار خوب موجود در این کیسه ها و ویژگی های مثبت دیگر آن است که حالا مصارف بالایی به آن ها اختصاص یافته است.
موضوع دیگر اینکه این کیسه ها اکنون توسط مراکز پخش متعددی که در سراسر استانها فعال می باشند؛ مورد توزیع قرار گرفته و بنابراین امکان دسترسی راحت و مستقیم به آن ها وجود دارد.

تهیه فوری کیسه گونی پلاستیکی

تهیه فوری کیسه گونی پلاستیکیکیسه گونی پلاستیکی که حالا در مراکز فروش متعدد به وفور مشاهده شده و خرید و فروش رایجی از آن در بخش های مختلف اتفاق افتاده است؛ علاوه بر مراکز پخش، نمایندگی ها و مراکز مشابه، از طریق این مجموعه نیز قابل تهیه در حجم های بالا می باشد.
از این طریق می توان انواعی از بهترین و با کیفیت ترین کیسه های مورد نظر را سفارش داده و حتی آن ها را با تخفیفات عالی و در نتیجه قیمت استثنایی تهیه نمود.

همچنین از مزیت های عمده دیگری که از این طریق عاید مشتریان گرامی خواهد شد، این است که امکان تهیه فوری انواع کیسه گونی پلاستیکی در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.
بنا براین ما این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهیم که دست خالی از این مرکز برنگشته و حتی به رضایت کافی بعد از خرید نیز دست خواهند یافت.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *