لامپ

راننده در دادگاه اقرار به بی گناهی کرد. از این گذشته ، او قبلاً یک ماشین با زنون خریده بود ، او طراحی ماشین را نمی فهمید ، بنابراین چیزی را تغییر نداد.

بازرس پلیس راهنمایی و رانندگی تایید کرد که چراغ های کروشنف چشمان او را کور کرده است. او آنها را بررسی کرد و دید که علامت ها نشان می دهد که راننده می تواند به جای لامپ زنون با هالوژن رانندگی کند.

علاوه بر این، قاضی ایرینا وتروا سوابق ضبط لامپ های زنون و لوازم جانبی آنها، عکس های چراغ های جلو و فیلم های ویدئویی را مورد مطالعه قرار داد. او ثابت کرد که کروشنف به طور غیرقانونی رانندگی می کند.

نحوه عملکرد چراغ های جلو و نور آنها با بند 3 مقررات اساسی در مورد پذیرش خودرو به کار مطابقت ندارد. به همین دلیل، او گواهینامه رانندگی خود را به مدت 6 ماه بر اساس بخش 3 قانون محروم کرد. 12.5 قانون رسیدگی به تخلفات اداری.

راننده با این تصمیم موافق نبود و به دادگاه منطقه اوکتیابرسکی یکاترینبورگ شکایت کرد. او خود را بی گناه می دانست، زیرا طراحی دستگاه را تغییر نداد.

اما قاضی رومن استویانوف مجازات کروشنف را تایید کرد. علامت گذاری چراغ های جلوی اتومبیل او نصب لامپ های HCR (هالوژن) را فراهم می کند. و لامپ های DCR (زنون) داشت.

از فیلم ضبط شده، قاضی مشاهده کرد که لامپ ها با نور آبی-سبز روشن شده اند. این توسط مقررات اساسی برای پذیرش خودرو به کار ممنوع است. بنابراین رد صلاحیت قانونی است. کروشنف مجدداً از تصمیم دادگاه تجدید نظر نکرد.

اما اگر فقط رنگ یا حالت عملکرد زنون با بند 3 مقررات اساسی در مورد پذیرش خودرو برای کار مطابقت نداشته باشد، بازرس جریمه 500 روبلی را برای راننده صادر می کند. بخش 1 هنر. 12.5 قانون رسیدگی به تخلفات اداری. و برای اولین بار، می تواند به سادگی هشدار دهد که چنین نقصی باید از بین برود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *