لیست قیمت رول گونی پلاستیکی در بازار تهران را می شود با مراجعه به فروشگاه های متفاوتی به دست آورد. این نوع از محصول را شرکت های مختلفی در ایران تولید می نمایند و به فروش می رسانند. هر کدام از این شرکت ها، بر اساس موارد گوناگونی، نرخ های متنوعی را اعلام می دارند. در بازار پایتخت کشور، گونی پلاستیکی متری، گونی پلاستیکی کامپوزیت و ساده عرضه می شود که هر یک از این ها دارای نرخ های متفاوتی هستند. می شود با مراجعه به سایت های اینترنتی هم تازه ترین قیمت ها را به دست آورد.

لیست قیمت رول گونی پلاستیکی در بازار تهران

قیمت گونی پلاستیکی در بازار بین المللی

قیمت گونی پلاستیکی در بازار بین المللی

گونی های پلاستیکی انواع مختلفی دارند. این محصول در موارد متنوعی به کار گرفته می شود به همین دلیل است که شاهد سایزهای گوناگونی از آن در بازار می باشیم. این مسئله سبب گردیده تا قیمت گونی پلاستیکی نیز در بازارهای داخلی و خارجی متفاوت اعلام گردد. می توان با مراجعه به مراکز مختلفی، از تازه ترین نرخ های این محصول مطلع شد و لیست قیمت گونی پلاستیکی را به این شکل تهیه کرد. کارخانه های تولیدی تعیین کننده اصلی نرخ های این محصول در بازار بین المللی می باشند.

در هر صورت، نرخ ها بر اساس یک سری از موارد تعیین می شوند که می توان به نوع خرید، برند تولید کننده، اندازه، کیفیت گونی و غیره موارد دیگر از این دست، اشاره کرد.

باید در نظر داشت که گونی های پلاستیکی را شرکت های متعددی در ایران می سازند. مثلاً می توان به کارخانه گونی بافی شیراز در این حوزه اشاره نمود که در ابعاد و رنگ های متنوعی کالا را پس از تولید به بازار عرضه می دارد. محصولات این شرکت را می شود از هر نقطه ایران چه به صورت حضوری و یا غیر حضوری به دست آورد.

خرید گونی پلاستیکی آرد غیر حضوری

خرید گونی پلاستیکی آرد غیر حضوری

راه های گوناگونی برای خرید گونی پلاستیکی آرد وجود دارد؛ اما ساده ترین روش تهیه این محصول، مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. این گونه از خرید را غیر حضوری نیز می نامند. در این شیوه، شما به سایت های گوناگونی که در اینترنت فعالیت می کنند، سر می زنید و سپس کالای مورد نظر خود را انتخاب می نمایید.

به هر میزان و مقداری که نیاز داشته باشید، سفارش خود را ثبت کرده و پس از چندی محصول را به هر نشانی ای که داده باشید، طبق موعود در نظر گرفته شده، تحویل می گیرید. باید گفت که تهیه این نوع از گونی به این شکل، بسیار راحت است و می توان در هر ساعتی از شبانه روز، اقدام به سفارش کالا نمود.

گونی های پلاستیکی مخصوص آرد، از اندازه های متفاوتی برخوردار می باشند؛ ولی عموماً آن ها را به شکل ساده می توان در بازار مشاهده کرد. این گونی ها، در بازار داخلی به صورت تک لایه و نازک عرضه می گردد. اما برای صادرات آرد، شرکت های گوناگون، گونی هایی را به کار می برند که چند لایه است و از جنس های مرغوبی تولید شده اند.

در هر صورت، از نمایندگی فروش گونی نیز می شود این کالا را به صورت کلی و جزئی به دست آورد. پخش عمده گونی پلاستیکی آرد از این طریق هم انجام می شود.

مرکز فروش گونی پلاستیکی در استانها

مرکز فروش گونی پلاستیکی در استانهافروش انواع گونی پلاستیکی در مراکز مختلفی که در استان های گوناگون وجود دارد، صورت می گیرد. برای آن شمار از افرادی که در پی خرید گونی پلاستیکی ارزان می باشند، توصیه می نماییم که سری به این بازارها بزنند و محصولی را که نیاز دارند به دست آورند. در این مراکز، گونی ها در برندها و مدل های متنوعی عرضه می گردند.

شما می توانید بهترین فروشندگان را در این بازارها بیابید. از گونی ها در موارد مختلفی استفاده می شود که بنا به شرایط مدل های متنوع آن عرضه می شود. می توان برای جا به جایی آسان بار در این صنایع از گونی های پلاستیکی استفاده کرد:

 • صنعت کشاورزی
 • صنعت پتروشیمی
 • صنایع مواد غذایی
 • صنعت ساخت مصالح ساختمانی
 • و غیره صنایع دیگر

خریدار گونی پلاستیکی آرد به قیمت تولید

خریدار گونی پلاستیکی آرد به قیمت تولیدبرای خرید گونی پلاستیکی آرد به قیمت کارخانه، می توان در گام نخست به خود تولید کننده مراجعه کرد. در ایران شرکت های گوناگونی را می توان پیدا کرد که این محصول را می سازند و روانه بازار می نمایند. این سازندگان گونی ها، در کیفیت های متنوع و ابعاد متنوعی محصولات خود را پس از تولید روانه بازار می نمایند.

در کنار این، باید گفت که شرکت های تولیدی، کالای شان را به وسیله مراجع دیگر نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در این جا می توان به شعبات متفاوت آنان اشاره کرد که در بیشتر شهرهای کشور فعالیت می کنند. کسانی که در کار تهیه این نوع از گونی هستند، قادر اند که به این شعبه ها سر بزنند و با نرخ های خوبی محصول به دست آورند.

در این جا باید گفت که خرید حضوری گونی با قیمت تولید شده از فروشندگان سطح شهر نیز امکان پذیر است. اگر سری به بازار انواع گونی پلاستیکی بزنید، می توانید عرضه کنندگانی را بیابید که این محصل را با نرخ های بسیار پایین و خوبی ارائه می کنند. البته مسئله کیفیت هم در این جا مطرح می شود که با ارائه دهندگان معتبر، کالایی در خور توجه و منحصر به فرد را با قیمت پایین عرضه می دارند. فروش گونی پلاستیکی به نرخ تولید شده را سایت های اینترنتی متفاوتی نیز هستند که انجام می دهند.

نمایندگی فروش گونی پلاستیکی ضد آب

نمایندگی فروش گونی پلاستیکی ضد آبگونی پلاستیکی ضد آب، امروزه کاربرد زیادی دارد. این محصول را شرکت های تولید کننده به وسیله نمایندگی هایی که در سرتاسر ایران دارند، در دسترس مشتریان می گذارند. با مراجعه به این نمایندگی ها می توان بهترین نوع این کالا را به صورت عمده و تکی به دست آورد و در اموری که نیاز داریم، مورد استفاده قرار دهیم.

باید گفت که گونی های پلاستیکی ضد آب، را صنایع زیادی به کار می گیرند که دلایل گوناگونی دارد. از جمله این دلایل می شود به موارد زیر اشاره نمود:

 • از رسوخ هر گونه رطوبت جلوگیری می کنند.
 • در انبارها می توان از آن استفاده کرد.
 • می شود با خیالی راحت مواد جاذب رطوبت را در آن نگهداری نمود.
 • در حمل و انتقال به شهرها و حتی کشورهای گوناگون از این کار می گیرند.
 • بسته بندی کالاهای مختلفی را می توان با آن انجام داد.

کارخانه تولیدی گونی پلاستیکی

کارخانه تولیدی گونی پلاستیکی

کارخانه جات متفاوتی در شهرهای گوناگون کشورمان وجود دارند که کارشان تولید گونی پلاستیکی می باشد. این شرکت ها در انواع متفاوتی محصولات خود را روانه بازار می نمایند و به فروش می رسانند. آنان در کار ساخت و فروش رول گونی، گونی های آردی، گونه های غلات، گونی های مخصوص مصالح ساختمانی و سایر موارد دیگر می باشند.

از جمله کارخانه های معروف در این خصوص می توان به گونی پلاستیکی اصفهان و گونی پلاستیکی تبریز اشاره کرد. این شرکت ها با استفاده از مواد اولیه مختلفی محصولاتی را در کیفیت های گوناگونی می سازند. آنان از پلاستیک های عادی و یا پلیمرهای مختلفی در ساخت گونی ها استفاده می کنند که خود روی کیفیت کالا تأثیر دارد.

در هر حال، محصولات این کارخانه های تولید کننده گونی های پلاستیکی را می شود از بازارهای سر تا سر ایران به دست آورد. شما در هر جایی که باشید، قادر خواهید بود که این کالاها را به هر شکلی و طرحی که می خواهید تهیه کنید و حتی سفارش خود را نیز به تولیدی ها ارائه کنید. راه های متفاوتی برای این منظور وجود دارد.

در هر وصرت، می شود خرید غیر حضوری گونی تولید شده در کشور را هم از وب سایت های متفاوتی انجام داد که این یکی از بهترین طرق تهیه محصولاتی از این دست می باشد.

عرضه گونی پلاستیکی ضد آفتاب در بازار

عرضه گونی پلاستیکی ضد آفتاب در بازاریکی از پرکاربردترین گونی های حال حاضر در بازار، نوع ضد آفتاب این محصول است. از این گونی در موارد گوناگونی استفاده می کنند. بیشتر محصولاتی که در برابر حرات و آفتاب حساس می باشند، سعی می شود توسط همین گونی ها جا به جا گردند. به نوعی می شود گفت که بازار این مدل از کالا بسیار رونق خوبی گرفته است.

در گذشته، بیشتر با همین گونی های عادی که از پلاستیک های معمولی تولید می شدند، محصولات حساس به اشعه خورشید حمل می گشتند که در برخی از موارد باعث فاسد شدن کالا می شد. اما کم کم با پیشرفت تکنولوژی، شرکت ها با استفاده از مواد اولیه ای مانند پروپیلین و پلی اتیلن گونی ضد آفتاب را در این رنگ بندی ها تولید کردند:

 • گونی پلاستیکی ضد آفتاب در رنگ نارنجی
 • گونی پلاستیکی ضد آفتاب در رنگ سفید
 • گونی های پلاستیکی ضد آفتاب به رنگ مشکی
 • گونی های پلاستیکی ضد اشعه خورشید با رنگ سبز
 • و غیره الوان دیگر

بازار فروش انواع گونی پلاستیکی در کشور

بازار فروش انواع گونی پلاستیکی در کشور

گونی ها دلیل کاربرد زیادی که در صنایع مختلفی دارند، از فروش مناسبی هم برخوردار می باشند. البته این مسئله بستگی به این مورد هم دارد که خریدار در چه کیفیتی گونی را بخواهد و فروشنده نیز از چه جنسی آن را تولید کرده باشد. این موارد از جمله مهمترین مسائل در بازار خرید و فروش گونی های پلاستیکی است.

در هر صورت، می شود با نگاهی گذرا به بازار و همچنین موارد مختلفی که می شود از گونی ها کار گرفت، به این نتیجه می رسیم که تجارت پر سودی این کالا دارد.

امروزه شما در هر جنس و کیفیتی که خواسته باشید، می توانید این گونی ها را تهیه کنید. برندهای متفاوت ایرانی و خارجی عرضه کننده گونی پلاستیکی می باشند. از جمله انواع این محصول می توان به گونی رولی، گونی غلات، گونی کامپوزیت، گونی یک لایه، گوین دو لایه و غیره اشاره نمود که هر یک کارایی خاص خود را دارند.

در پهلوی این مسائل، شما در هر منطقه از کشور می توانید عرضه کنندگانی را پیدا نمایید که در انواع متفاوت و برندهای گوناگونی این کالا را ارائه می دهند. این موضوع هم حجم عرضه و تقاضای بالای آن را نشان می دهد و هم این که مواد گسترده استفاده این کالا را.

پخش گونی پلاستیکی درجه یک

پخش گونی پلاستیکی درجه یکگونی پلاستیکی با کیفیت درجه یک را شرکت های تولیدی معتبری می سازند و روانه مراکز خرید و فروش می کنند.

پخش این محصول را همین تولیدی ها انجام می دهند که به طرق گوناگونی صورت می گیرد. باید گفت که گونی های درجه یک، از متریال خوبی تولید شده اند. در ساخت آنان از فناوری های جدید کار گرفته شده و در ضمن، در شرایط اقلیمی متفاوتی هم کاربرد دارند.

از جمله بهترین گونی ها می شود به نوع کامپوزیت اشاره کرد. این گونی، سه لایه، مقاوم در برابر فشار، آنتی باکتریال و ضد نور و بو می باشد.

تحویل فوری گونی پلاستیکی تبریز

تحویل فوری گونی پلاستیکی تبریزبرای آن افرادی که در تبریز زندگی می کنند و به صورت فوری می خواهند گونی پلاستیکی را تهیه کنند، توصیه می نماییم که به سایت های اینترنتی سر بزنند. از این فروشگاه ها خرید گونی کامپوزیت و انواع دیگر این محصولات به راحتی انجام شدنی است.

نکته قابل ذکر این می باشد که بایستی به سایت ها و کانال هایی مراجعه کنید که در شهر خودتان فعالیت می کنند. به این ترتیب خواهید توانست که در اسرع وقت محصولی را که سفارش داده اید، تحویل بگیرید.

بهترین مارک گونی پلاستیکی ایرانی و خارجی

بهترین مارک گونی پلاستیکی ایرانی و خارجیبهترین مارک گونی پلاستیکی ایرانی و خارجی، محصولاتی را ارائه می کنند که از هر نظری درجه یک و با کیفیت باشند.

از سویی، موضوع بسیار مهم دیگر در این زمینه، ارائه کالا به نقاط مختلف کشور است. طبعاً برندهای معتبر سعی می کنند تا در هر جایی حتی نقاط دور دست نیز کالای شان را عرضه کنند که به شکل، مشتریان می توانند دسترسی راحتی به این محصول داشته باشند.

در کل، مارک های برتر گونی پلاستیکی را می شود با مراجعه به فروشگاه های متفاوتی تهیه کرد و در هر کاری که به آن نیاز داریم، مورد استفاده قرار داا.

صادرات گونی پلاستیکی با بسته بندی درجه یک

صادرات گونی پلاستیکی با بسته بندی درجه یکصادرات گونی پلاستیکی به کشورهای متفاوتی صورت می گیرد. در این عرصه، شرکت های سازنده این محصول پیشگام می باشند. آنان در درجه بندی کیفی بالا، می کوشند تا محصولات خود را روانه بازارهای خارجی کنند. به این ترتیب می توانند فروش خوبی داشته باشند و جای پای ثابتی در بازارهای جهانی پیدا کنند.

در کنار این شرکت ها، گروه های بازرگانی متفاوتی هم وجود دارند که گونی پلاستیکی با کیفیت را در بسته بندی های مختلفی صادر می نمایند. صادرات این نوع از کالا، عمدتاً به کشورهای همسایه صورت می گیرد که با استقبال خوبی هم روبرو شده است.

این محصولات در سایزهای مختلفی ارائه می شوند و کاربردشان هم فرق می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *