کیسه پلاستیکی

هر استدلالی دو طرف دارد درست است؟ با این حال، وقتی مزایای اجرای ممنوعیت کیسه های پلاستیکی را در مقابل معایب آن قرار می دهید، یک چیز مشخص می شود واقعاً دلیل خوبی برای مخالفت با ممنوعیت کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف وجود ندارد. واقعیت کیسه های پلاستیکی این است که در حالی که آنها در واقع قابل بازیافت هستند، تنها درصد کمی به سطل بازیافت راه پیدا می کنند. در حالی که با استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد ساخته شده از پلی پروپیلن (pp) از مواد بازیافتی پسا صنعتی/پیش مصرف کننده استفاده می شود که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرند. اما بیشتر در این مورد بعدا در وبلاگ ما.

بیشتر کیسه‌های پلاستیکی و نایلون فانتزی در محل‌های دفن زباله یا زباله‌ها قرار می‌گیرند و مهم نیست که چگونه اعداد را جدول‌بندی می‌کنید، کیسه‌های پلاستیکی با خیال راحت خراب نمی‌شوند و جمع‌آوری زباله هزینه دارد. افراد و گروه‌های مخالف ممنوعیت کیسه‌های پلاستیکی تلاش می‌کنند تا از واقعیت‌های مضر و مخرب این حقایق بکاهند. بسیاری از دلایلی که توسط کسانی که ممنوعیت کیسه‌های پلاستیکی را به چالش می‌کشند، دلایل زیادی نیستند، زیرا استدلال‌های متقابلی علیه واقعیت‌های معتبر برای اجرای یک ممنوعیت هستند.

مزایای ممنوعیت کیسه های پلاستیکی
ممنوعیت کیسه های پلاستیکی اقتصاد را تقویت می کند: ممنوعیت کیسه های پلاستیکی باعث افزایش کسب و کار برای تولیدکنندگان کیسه های قابل استفاده مجدد شده و منجر به افزایش فرصت های شغلی می شود.
حذف کیسه های پلاستیکی قیمت تمام شده کالاها را کاهش می دهد: فروشگاه ها باید هزینه کیسه های یکبار مصرف را در قیمت خود لحاظ کنند. با حذف کیسه های پلاستیکی، فروشگاه ها می توانند قیمت ها را کاهش دهند و به خریداران کمک می کنند سالانه 18 تا 30 دلار پس انداز کنند.
کیسه های پلاستیکی و نایلون بسته بندی زیست تخریب پذیر نیستند: وقتی کیسه های پلاستیکی زباله می شوند، اقیانوس ها، رودخانه ها، زمین های کشاورزی، شهرها و محله ها را آلوده می کنند. ممنوعیت ها کیسه ها را حذف می کند، که مساوی است با زباله کمتر و آلودگی کمتر.
جمع آوری زباله هزینه مالیات دارد: ممنوعیت کیسه های پلاستیکی زباله را کاهش می دهد و اجازه می دهد تا پول مالیات به مناطق مهم تر هدایت شود.

نایلون کشاورزی

زندگی دریایی بهبود می یابد: حیوانات دریایی اغلب کیسه های پلاستیکی را با چتر دریایی یا پلانکتون اشتباه می گیرند و باعث می شود که بستر را مصرف کنند و بیمار شوند یا بمیرند.
زیرساخت‌های زهکشی کارآمدتر هستند: زباله‌های پلاستیکی اغلب سیستم‌های زهکشی را مسدود می‌کنند و باعث سیل غیر ضروری می‌شوند.
ممنوعیت کیسه های پلاستیکی نیاز به نفت را کاهش می دهد: ممنوعیت کیسه های پلاستیکی وابستگی به منابع محدود غیر قابل تجدید را به حداقل می رساند.

کاهش جمعیت پشه ها: کیسه های پلاستیکی دور ریخته شده آب باران را جمع آوری می کند و بستری برای پرورش پشه ها ایجاد می کند که برخی از آنها می توانند ناقل ویروس نیل غربی یا ویروس تریپل ای باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *