ایزوگام

ایزوگام باران یزد که از انواع بافت (دو و تک لایه) و پلی استر ساخته شده است را در قالب قیر ریخته سپس با آستر یا قیر دمیده می پوشانند.

در مرحله بعد ضخامت لایه توسط کانال خروجی تعبیه شده برای خروج ایزوگام بالای تشت قیر تنظیم می شود. ورق آلومینیوم پس از گیرکردن وارد حوض می شود و در نهایت سرد شده و قالب ایزوگام را تشکیل می دهد و پس از خشک شدن وارد دستگاه نورد می شود.

بهتر است بدانید که در روش تولید ایزوگام برای تولید یک دسته ایزوگام و مخلوط گیلسونایت، مواد اولیه به نسبت هایی با هم ترکیب می شوند.

در تولید ایزوگام از قیر طبیعی یا گیلسونیت، مزیت های مختلفی نسبت به ایزوگام هایی که با قیر صنعتی تولید می شوند، وجود دارد، اما به طور کلی این مواد می توانند مشکلات و معایبی نیز داشته باشند که از جمله برای این تولید، استفاده از مواد ویژه ضروری است.

ابزارها نشان دادند که می توانند دما را تا 280 درجه سانتیگراد افزایش دهند.در حین تخلیه، اتصالات قابل گرم شدن و همچنین یک میکسر که از کف خارج شده و مخلوط را روی بدنه می‌مالد، مورد نیاز است.

قیمت بالاتری نسبت به قیر صنعتی دارد. حداقل 8 تا 9 ساعت طول می کشد تا مخلوط شود. گیلسونیت به راحتی در حلال های غیر قطبی مانند دی سولفید کربن، تولوئن و قیر مذاب حل می شود.

لکه گیری ایزوگام معمولاً زمانی انجام می شود که عمر مفید ایزوگام هنوز به پایان نرسیده باشد و فقط در برخی از نواحی قابل تعمیر آسیب دیده باشد.

این کار باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و شما را از دردسر بازسازی سقف خانه برای سال های آینده نجات می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *