کشمش

کشمش سبز قلمی ممتاز نوعی کشمش محسوب می شود که قیمت مناسبی دارد، در هر فروشگاهی 1 کیلوگرم از آن پیدا می شود، بنابراین خرید آن آسان است.

کشمش سبز به دلیل رنگی که دارد محبوبیت زیادی دارد و خوشبختانه این کشمش نیست که نیاز به صرف هزینه زیادی برای آن داشته باشد.

من مطمئن هستم که شما آن را بیشتر از گذشته مصرف خواهید کرد، باید در مورد منشاء و جزئیات آن بدانید. کشمش سبز نوعی کشمش است که خاستگاه آن خاورمیانه و آسیای مرکزی است و طول آن بین 2 تا 3 سانتی متر است.

کشمش سبز و کشمش ارگانیک از انگور سبز تهیه می‌شوند و مانند همتایان تازه خود، دارای اسیدیته خفیف و بافت نسبتاً غلیظ و جویدنی هستند. فرآیند تهیه کشمش سبز اغلب مستلزم خشک کردن انگور در سایه در شرایطی است که تهویه مناسب داشته باشد اما در غیر این صورت در داخل تاریک باشد.

به دلیل شرایط، رنگ زیبای یشمی آنها حفظ شده است. برای حفظ رنگ، گاهی اوقات از دی اکسید گوگرد یا نوع دیگری از اسید استفاده می شود. کشمش سبز شیرین است و افزودن آن به غذاهای خیلی شور ممکن است به شیرینی ذاتی آن کمک کند.

این امکان وجود دارد که آن دو از چیزهای دیگر طعم و مزه بگیرند. کشمش از نظر تعداد مواد مغذی موجود در آن با هیچ میوه خشک دیگری بی رقیب است.

آنها ممکن است زرد، سبز یا سیاه باشند و تقریباً همه، به ویژه کودکان، خوردن آنها را دوست دارند. کشمش یک ماده رایج در دسرها در سراسر جهان است.

آنها همچنین در تونیک های سلامتی و مکمل های غذایی پرانرژی قابل حمل استفاده می شوند که در بین کوهنوردان، کمپینگ ها و سایر علاقه مندان به فضای باز که نیاز به حفظ سطح انرژی خود در حین حرکت دارند، محبوب هستند. مصرف کشمش یک روش ساده برای افزایش سطح آنتی اکسیدان های موجود در بدن شما است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *