کفش

چکمه های پاشنه کوتاه راحت چکمه چلسی با پنجه گرد به اندازه کافی همه کاره است که بتوان آن را با شلوار جین یا کت و شلوار پوشید.

از نظر طراحی شبیه دربی، از جیر نرم یا پوست گوساله ساخته می شوند و معمولاً دارای دو یا سه ردیف چشمک چرمی و سیستم توری باز هستند.

کژوال Slip On نه یک کفش کتانی یا یک کفش مجلسی، این کفش از رویه چرمی و زیره‌ای با کارایی بالا تشکیل شده است و می‌توان آن را با لباس‌های غیررسمی برای همه موقعیت‌ها پوشید.

کفش مردانه شهپر گاه به گاه دارای رویه چرمی نرم مقاوم در برابر آب و هوا، زیره محکم و کفی پارچه ای است. کفش های ورزشی: اگر از پیاده روی، تمرینات اینتروال یا ورزش های گروهی لذت می برید، به کفش های پیاده روی یا کفش های ورزشی نیاز دارید.

این کفش‌های ورزشی فوق‌العاده سبک هستند و دارای رویه‌ای از چرم، نئوپرن یا مشبک، زیره‌ای قابل جابجایی و زیره‌ای بادوام هستند، به‌علاوه هر جفت کفش ورزشی مردانه دارای ارتز و خطوط تثبیت‌کننده برای حمایت از شما در حال حرکت است.

صندل کفش یکی از بهترین کفش های تابستانی برای آقایان به حساب می آید، چرا که صندل ها برای پیاده روی در پارک ها، سواحل و پیاده روی در خیابان ها مناسب هستند، در حالی که صندل ها در حال حاضر کفش های مدرن محسوب می شوند.

دمپایی کفش به راحتی پوشیده می شود، قابل اطمینان است و ممکن است دارای بند بالایی باشد، یکی از کفش های ایده آل تابستانی به حساب می آید و می توان آن را از نئوپرن اسپرت یا چرم معمولی تهیه کرد که مناسب روز تاجر است. و شب اگر می خواهید آن را با جوراب بپوشید، بهتر است آن را رنگی بپوشید و از مشکی دوری کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *