کشمش

جو داوسون، پرستار دندانپزشکی، کمپینی را برای حذف کشمش پلویی برتر از میان وعده های میوه رایگان در مدارس ابتدایی اجرا می کند. در این مقاله، او توضیح می دهد که چگونه مطب دندانپزشکی شما می تواند به کمپین بپیوندد و از آن حمایت کند.

همانطور که در شماره مارس تیم BDJ (https://go.nature.com/3a3WKi4) وعده داده شده بود، در اینجا جزئیات آنچه باید بدانید و چگونه تمرین شما می تواند در Raisin Awareness درگیر شود، آورده شده است.

به بیش از 2 میلیون کودک در 16600 مدرسه ابتدایی در انگلستان، شش بار در سال به عنوان میان وعده کشمش پلویی آفتابی و سلطانیه داده می شود که خطر پوسیدگی دندان را در آنها افزایش می دهد.

علاوه بر این، به دلیل آن، در بسیاری از مدارس، میوه های خشک و سایر تنقلات پوسیدگی زا را می توان هر روز از خانه آورد.

همانطور که به خوبی می‌دانید، این برخلاف توصیه‌هایی است که ما به‌عنوان متخصصان دندانپزشکی بر اساس سند وزارت بهداشت ارائه سلامت دهان و دندان بهتر ارائه می‌دهیم: ابزاری مبتنی بر شواهد برای پیشگیری.

کشمش

اهداف کمپین آگاهی از کشمش تیزابی پایان دادن به تنقلات میوه های خشک و فرآوری شده در مدارس ابتدایی

ارتقای سلامت دهان و دندان کودکان در مدارس ابتدایی

ارائه منظم ادبیات آموزش بهداشت دهان و دندان به همه دانش آموزان.

Raisin Awareness با پیوند دادن شیوه‌های دندان‌پزشکی با مدارس ابتدایی و تأمین بودجه جایگزین سبزیجات تازه برای میوه‌های خشک در اولین روز هر نیم‌ترم، راه را برای هر مدرسه باز می‌کند تا سیاست میان‌وعده‌های خود را تغییر دهد تا این موارد را حذف کند.

تلاش برای کشمش پلویی چمنی نابرابری های مرتبط با سلامت می تواند با هدف قرار دادن مدارس به ترتیب بر اساس شاخص محرومیت چندگانه محقق شود.

  • منابع:
    1. Raisin awareness – Join the campaign
  • تبلیغات: 
  1. میزان تولید میگو دریایی در ده سال اخیر
  2. راز زنی که با کلاهبرداری از ثروتمندان میلیاردر شد
  3. طرز تهیه بهترین غذا ها با برنج
  4. برق انداختن دندان با استفاده از سرکه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *