شوینده

شوینده یوث صورت آرایش و آلودگی های سطحی را پاک می کند، پاکسازی ملایم و با کیفیت پوست را بدون خشک شدن بیش از حد فراهم می کند.

لایه برداری خوب است، چهره را بهبود می بخشد، منافذ را کاهش می دهد، پس از استفاده خوب است: صورت خارش نمی کند، لایه برداری نرم، من بیشتر از حد انتظار نگه می دارم.

پاکسازی نقش کلیدی در مراسم زیبایی روزانه دارد. عصرها در این مرحله صورت را از آرایش، ضدآفتاب و آلودگی های انباشته شده در طول روز پاک کرده و برای استفاده از محصولات مراقبتی آماده می کنیم.

صبح بقایای کرم شب، سبوم و عرق را از بین ببرید. در طول خواب زمان اکسید شدن دارند که اصلا برای پوست خوب نیست. فقط آب برای شستشو کافی نیست.

تا 65 درصد ناخالصی ها را از بین می برد، اما نسبت مناسبی از سبوم و گرد و غبار همچنان روی صورت باقی می ماند. لوازم آرایشی ویژه به کمک می آیند: ژل شستشو با ظرافت عمل می کند، اما در عین حال پاکسازی عمیق را تضمین می کند.

پاکسازی “تا صدای جیر جیر” به راحتی حتی به بی تکلف ترین پوست آسیب می رساند. صابون های معمولی، محصولات مبتنی بر الکل یا با سورفکتانت های تهاجمی باید یک بار برای همیشه از زندگی حذف شوند.

آنها به طور تمیز محافظت هیدرولیپیدی طبیعی را پاک می کنند. چندین ساعت طول می کشد تا آن را بازسازی کنید، در طی آن اپیدرم به شدت رطوبت خود را از دست می دهد و در برابر میکروب ها بی دفاع می ماند.

برای کسانی که پوست چرب و مختلط دارند، پاکسازی بیش از حد می تواند باعث واکنش شدید شود. برای بازیابی سریعتر فیلم محافظ، غدد چربی می توانند با ظرفیت کامل روشن شوند.

صورت سریعتر درخشش مشخصه ای به دست می آورد و باکتری های ایجاد کننده آکنه غذای بیشتری دریافت می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *