کیف

ما برا راحتی شما کیف قلمو رویال را معرفی می کنیم تا با خیال راحت قلمو های خود را حمل کنید.

کیسه های زیپ مش یک راه حل آسان برای سازماندهی و حمل و نقل لوازم هنری هستند! این کیسه ها به دلیل ساخت مش پلاستیکی پوشش داده شده، از لوازم هنری در برابر مایع و کثیفی محافظت می کنند.

همچنین در صورت ریختن رنگ یا جوهر در کیسه در حین حمل و نقل، مایعات را در خود نگه می دارند! از آنها در استودیو، کلاس درس، خانه یا جعبه های هنری خود برای جدا کردن لوازم هنری مانند رنگ، قلم مو، مداد رنگی، کتاب طراحی و پاک کن استفاده کنید.

آنها همچنین برای حمل سریع لوازم هنری عالی هستند! نیازی نیست همه چیز را جمع کنید، فقط کیسه های زیپ مش خود را بردارید و بروید!

برس ها یکی از ابزارهای مهم برای یک هنرمند هستند و مهم است که به درستی نگهداری شوند تا مطمئن شوند که ماندگاری بیشتری دارند و شکل خود را از دست نمی دهند.

در فروشگاه ها طیف وسیعی از راه حل های ذخیره سازی برس را برای استودیو، کلاس درس یا خانه خود و همچنین کیف های مسافرتی و کیف پول برس برای ذخیره ایمن برس در حال حرکت خواهید یافت!

از برندهای معتبری مطمئن شوید که برس های خود را با خیال راحت و به سبک نگهداری کنید!یک ظرف ذخیره سازی برای یک قلم مو فاش شده است.

که وسیله ای برای نگهداری ایمن برس رنگ تمیز فراهم می کند و از موها در برابر اعوجاج یا آسیب محافظت می کند. محفظه نگهداری قلم مو همچنین یک روش عالی برای نگهداری کوتاه مدت یک قلم مو هنوز خیس با انواع رنگ لاتکس است.

از آنجایی که ظرف را می توان تقریباً هوا محکم بسته بندی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *